super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Świetlica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

Świetlica _
PisanieTemat: Świetlica   Świetlica Icon_minitimePon Sie 23, 2010 3:45 pm

Z dużą ilością foteli i kanap z odzysku, które mają swój urok, ale żadne do siebie nie pasują. Poza tym jest tu stół do piłkarzyków, całkiem spory telewizor i kominek, przy którym naprawdę przyjemnie się siedzi w chłodne, zimowe dni.
Powrót do góry Go down
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 8:39 pm

aaron leżał na wznak na stole do piłkarzyków, z rękami założonymi za głową i liczył plamy na suficie.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 8:44 pm

kendall obijala sie o sciany korytarza myslac o tym ze jej sie nie chce. zauwazyla swiatlo w swietlicy i pomyslala ze byc moze to jakas metafora swiatla w tunelu ktore ja wyzwoli z tych mak. mek. cos tam. wlazla do srodka obijajac sie bolesnie udem o przesuniety stol do pilkarzykow. - aua - zauwazyla inteligentnie przygladajac sie aaronowi na stole bolesci. - czesc - rzucila wiec bo wypada.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 8:47 pm

-aua - odpowiedział, myśląc pewnie, że to jakaś forma nowej gry, bo był tępy ze względu na nadmierne palenie trawy i innych syfów typu herbata. okej, to było głupie - cześć.. kendall - strzelał, ale tak samo jak mój kolega w klubie, o matko boska, trafił! wywołując pewnie uśmiech na twarzy kendi i tysiąca afrykańskich dzieci, które zaklaskały z uznaniem, wracając do orania ziem. ee - co słychać?
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 8:54 pm

w big brotherze palili herbate. nie wiem czemu pamietam takie rzeczy. i to pierwsza edycje do tego. pamiec terminatora. - czesc aaron - powiedziala, bo moze to byla rzeczywiscie jakas nowa gra, ale kendi byla troche powolna czasem. usmiechnela sie do niego rzeczywiscie. mam w klasie jedna dziewczyne z somalii a propos afrykanskich dzieci i wlasnie nigdy sie nie usmiecha nie lubie jej ;/ ok koniec lansu zalowa klasa debili ;/ - nic - powiedziala odkrywczo opierajac sie dlonmi o stol bilardowy z boku aarona. usmiechala sie wciaz bo opowiadala sobie co chwila w myslach kawaly - pomalowalam paznokcie - pokazala mu lewa dlon na ktorej miala namalowane tecze - ladnie? - zapytala.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:00 pm

oglądałam chyba tę pierwszą edycję. był tam taki gaszek, grający na gitarze i gulczas, nie? bawi mnie ta nazwa xd. aaron usiadł, bo było mu niewygodnie rozmawiać z kendall, kiedy leżał, obserwując sufit, takze spuścił nogi, którymi zamachał , zerkając na jej paznokcie - fajne - wzruszył ramionami, bo nie bardzo się na tym znał, po prostu chciał być miły - policzyłem plamy na suficie. jest ich sześćdziesiąt dziewięć - zarechotał głupio, ale to idiota, można mu wybaczyć. nadrabia wyglądem.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:06 pm

no gulczas, manuela i janusz wygral! i potem byl film gulczas a jak myslisz? pokiwala glowa. - to na swoj sposob ohydne - zauwazyla, bo plamy jej sie zle kojarzyly i nie interesowalo jej skad sie wziely tak naprawde bo wyobraznia podpowiadala jej straszny film (czy cos tam innego) i faceta ktory sie spuszczal na sufit. ok fuj. xd - nie wiedzialam ze umiesz liczyc az do szescdziesieciu dziewieciu - zauwazyla. zart roku.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:08 pm

-też nie wiedziałem - odpowiedział szczerze zdziwiony, unosząc brwi i drapiąc się za uchem - jednak ta szkoła czegoś uczy. cholera.. - podciągnął nogę, opierając ją o stolik z piłkarzykami i to dziwne, że jeszcze się pod nim nie zarwał - pewnie mi zazdrościsz, co? mogę cię kiedyś nauczyć.. no wiesz, liczyć do sześćdziesięciu dziewięciu - miał pewnie na myśli pozycję, z której ostatnio ludzie czerpali chyba przyjemność w sześćdziesiątym dziewiątym, nie ma to jak gagi z satc.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:13 pm

pewnie pilkarzyki wbijaly mu sie w plecy, aua. haha kocham satc. ogladalas serial tez? - byloby fantastycznie. niestety umiem liczyc tylko do dwunastu. - zwierzyla mu sie i znudzilo jej sie stanie wiec usiadla na jakims czyms. cholera wie na czym, moze na jakims fotelu, albo raczej podlokietniku bo fotel sam w sobie bylby za nisko, nie lubie i ona tez nie nisko siedziec. pewnie jakis kompleks. - kiedy masz wolny czas w swoim terminarzu?
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:27 pm

obejrzałam wszystkie 6 sezonów :p. i wolałam carrie z aidanem, bo nienawidze biga. miałam nadzieję, że wykorkuje po tym czymś z sercem. i ej, to się naprawdę tak beznadziejnie skończyło?
aaron zastanowił się nad tym kiedy ma wolny czas, obserwując cycki kendall - nawet teraz - odpowiedział więc, bo były ładniejszą parką niż jakiejś erin czy innej naomi, z którą powinien być teraz na randce. zastosował wobec niej przyspieszone lemonlaw - co ty na to? - upewnił się, bo może nie miała ochoty, albo nie była gotowa psychicznie na naukę.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:31 pm

jezu jak ja NIENAWIDZILAM keri kiedy juz miala brac slub z aidanem i w koncu nie chciala, myslalam ze jej jebne -.- w ramach buntu przewijalam jej sceny do konca odcinka. w ogole mnie wkurzala keri tym swoim ciaglym jeczeniem i analizowaniem. xd i naprawde... - czemu nie - wzruszyla ramionami, bo i tak nie miala nic lepszego do roboty.- i tak nie mam nic lepszego do roboty - wyjasnila, oblizujac usta ale nie miala na nich niczego. nawet futra. okej nie wiem czemu mialaby miec futro na ustach. usmiechnela sie do aarona znowu. - tu?
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:36 pm

futro na ustach xdd. kocham cię - tu - odpowiedział złowieszczo, a w świetlicy pogasły światła, bo tak naprawdę aaron był kochankiem voldemorta. zawsze bawiła mnie ta scena, kiedy harry był przyczepiony do grobowca, voldemort się odwracał i mówił 'o, harry prawie zapomniałem, że tu jesteś' xd - ale fajnie - ucieszył się, bo nigdy nikogo niczego nie uczył, z racji tego, że raczej potrafił tylko wciągać, skręcać i spalać. zawsze coś..
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:40 pm

ja nie pamietam juz tego bo te ostatnie czesci ogladalam tak jednym okiem bo juz mnie nudzily z racji ze obejrzalam wszystkie w dwa dni:c - dobrze, ze nie jestem nieslyszaca bo pewnie mialabym problemy z przysposobieniem alfabetu po ciemku - powiedziala nieco bez polotu ale miala to gdzies! nie powiem gdzie! - usiadz koomnie - powiedziala bo paris nikol byla jej idolka. poklepala fotel, znaczy to miejsce do siedzenia i przy okazji zsunela sie tam niechcacy z tego podlokietnika na ktorym siedziala. rozbawilo ja to bo miala tylko pol mozgu.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:44 pm

drugie pół przeznaczyła na cele charytatywne. aaron zrobił to z całym mózgiem. usiadł obok niej na fotelu, pozwalając sobie przez moment macać ją po pleacah, dosyć neutralnie, tak jak planował, żeby za szybko mu nie uciekła - więc myślę, że najszybciej przyswoisz sobie całą wiedzę jak mnie pocałujesz - zerknął na nią rozszerzonymi źrenicami, ale nie był człowiekiem kotem i nie siedział na swoim ogonie. myślał, ze się na to nie złapie, ale mógł przecież zaryzykować. nic nie tracił. chyba, że policzek, który mu wygryzie jak hannibal w ramach okazywania złości.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:49 pm

wzruszyla w odpowiedzi ramionami uznajac ze skoro raz juz go calowala to nie zaszkodzi drugi raz. jezeli mial jej przeslac jakies grozne choroby to juz to zrobil conie. trudno itp. - to nie jest taki zly pomysl - zauwazyla tylko chociaz na filmach nigdy nie rozmawiaja przed calowaniem sie i przez chwile poczula sie niefilmowa.. z drugiej strony moze to i dobra cecha. pociagnela go za koszulke na szczescie jej nie prujac ani nie rozrywajac (pewnie mial welniana koszulke z takimi wielkimi dziurami w stylu rodarte) i pocalowala go laskoczac go swoimi futrzanymi ustami.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 10:04 pm

zachichotał, bo miał łaskotki, a jej futrzane usta wyjątkowo na niego działały. albo tak naprawdę miał 12 lat i całował się po raz pierwszy, bo wczoraj poznała jednego z jego trzech identycznych braci. cokolwiek. objął ją ramieniem, lekko przechylając na oparcie fotela, o które ją oparl, znajdując się teraz nad kendall i doszedł do wniosku, że dzisiaj wygląda jakoś inaczej. mniej egzotycznie - przefarbowałaś włosy? - xd.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 10:10 pm

-nie.. - powiedziala udajac ze ie wie o co chodzi. smutna prawda byla taka ze miala rozszerzanie oczu czy jak to tam sie nazywa. zamrugala dwa razy niewinnie i w ogole. - to zle? - zapytala niepewnie bo nigdy nic nie wiadomo. dla zatarcia wrazenia siegnela do jego rozporka bo chciala zobaczyc co on tam ma.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 10:28 pm

zakwiczał jak prosiaczek i uciekl, bo nie ogarniam :*
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitimeSob Wrz 18, 2010 1:54 pm

clover siedziała rozwalona na jakimś fotelu przy kominku i probowala odrobić lekcje bo strasznie sie nudzila i nie mogla znaleźć sobie lepszego zajęcia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Świetlica _
PisanieTemat: Re: Świetlica   Świetlica Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Świetlica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Tereny szkolne :: Akademik :: Parter-