super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 ulica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 6:55 pm

miał wyjebane na deszcz, wyjebane na to, że jutro zaczyna się szkoła. szkoła, co to w ogóle znaczy. nowe panienki? w przypadku luckasa tak. palił jakiegoś szluga i co chwila oglądał się za jakąś dziewczyną. myślał nawet o swoim kumplu. nie chciał siedziec w akademiku, dostawał tam klaustrofobii. bujał się na pól chodnika. kretyn z niego.
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:01 pm

Ona też miała wyjebane na jutrzejszą szkołe i tak naprawdę to też cieszyła się z tego, że pozna nowych chłopców. Chociaż właściwie nie interesowały jej ich imiona czy coś takiego. Szła sobie tak i moknęła i zobaczyła chłopaka z papierosem. Akurat swoich zapomniała, a nie chciało jej się wyciągac z kurtki pieniędzy. -czesc nieznajomy. podzielisz się papierosem z nieznajomą? -zapytała serwując mu jakiś delikatny uśmiech.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:10 pm

tak, dla niego tez najwazniejsze byly imiona panienek. pech chciał, że fajek juz nie miał - masz, nieznajoma - dał jej szluga i nawet usmiechnal sie do niej - zaraz do kiosku musze wstapic - zgniótł w ręce pustą paczke po fajkach i wyrzucił gdzies na chodnik mimo, że kosz byl dwa metry dalej - kto ty tak w ogóle ? - chyba nie tak powinien zaczac poznawanie sie, no ale.
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:14 pm

-dzięki. -uśmiechnęła się i wzięła papierosa szybko. bała się, że się rozmyśli skoro to jego ostatni. Zaciągnęła się nim ostro i milczała delektując się dymem. Odetchnęła wypuszczając dym i spojrzała na niego. Chciała zapytac czy to ważne kim jest, ale miał zbyt przystojną twarz żeby go tak po prostu spławic. -kathy. -przedstawiła się i nie podała mu ręki. -a ty to kto? handlarz papierosami? -znowu się uśmiechnęła i zaciągnęła się.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:17 pm

spoglądał jak delektuje sie szlugą, sprawił jej radość. luckas plus piec punktow do dobroczynności - a raczej diler - zaśmiał się lekko i uznał, że kathy jest sliczna. była delikatna, ale miala to cos w sobie. to zło. imponowała mu - luckas - rzucił pewny siebie - dobra czekaj tu, ide do kiosku - wlasnie mijali jakas budke, poszedl po papierosy, a chwile przed tym - jakie lubisz? - wiedzial, ze ta rama bedzie tylko dla nich. ten wieczor bedzie tylko dla nich.
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:30 pm

-luckas. podoba mi się. -powiedziała i skończyła palic papierosa więc go zgasiła. Nie kolekcjonowała wypalonych papierosów. W ogóle sory za zw ale gadałam przez tel. -Diler mówisz czym jeszcze handlujesz? -zapytała i była zaintrygowana i właściwie to nawet szczęśliwa, że spotkała kogoś takiego. w poprzednim wcieleniu też była cpunką. -Spróbuję tego co ty lubisz. -uśmiechnęła się flirciarsko i czekała na niego tam gdzie jej kazał.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:33 pm

- marlboro setki - powiedzial chłodno do jakiegoś dziadka siedzącego w kiosku. miał te 180, więc musial sie troche wypiac na kathy. zapłacił i wrocil do koleżanki - ja lubie wszystko - usmiechnal sie zadziornie i na razie nie czestował jej fajka, uwazal, ze dopiero co skonczyla. niech płuca odpoczną - prowadzę handel ludźmi - zaśmial się - nie no jeszcze gumkami, narkotykami i pluszakami.
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:40 pm

Przyglądała mu się cały czas i nawet omiotła wzrokiem jego tyłek. Uśmiechnęła się mimowolnie i odwróciła wzrok niby zainteresowana przejeżdżającym samochodem. Odchrząknęła i momentalnie spoważniała. -Łał. To tak samo jak ja. Uwielbiam wszystko. -znowu się uśmiechnęła do niego, ale tym razem postanowiła się z tym nie kryc. Wybieliła sobie ostatnio zęby korektorem i lakierem do paznokci to mogła poszpanowac. żartuje. fu. -widzę, że prowadzisz interesujące życie. -wsadziła ręce do kieszeni, bo jej zmarzły. -Jesteś jednym ze złych chłopców z liceum dla zbuntowanych?
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:43 pm

on tez obrócił się za maluchem, ktory wzbudził nagłe zainteresowanie u kathy i zaśmial się - widzisz, już mamy coś wspolnego. uwielbiamy wszystko - spojrzał na nią i wyobraził sobie ich jako pare, ale zaraz ten pomysl wyrzucil z glowy. wszystkie panny, ktore z nim urzędowały ostatnimi czasy, a nawet nie pamieta ich imion chyba by go powiesiły za jaja - taa.. to ja. ale ja jestem grzeczny. ciebie tez tam dali ? - posłał jej jakieś hipnotyzujące spojrzenie.
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:46 pm

-to jest raczej masa rzeczy, które nas łączą. -powiedziała, ale raczej wątpiła w to, żeby lubili te same rzeczy. Albo, żeby chociaż mieli ten sam styl życia itp. Kathy właściwie jeszcze nigdy nie spotkała kogoś takiego jak ona. Nie spotkała swojej bratniej kobiece duszy, ani nawet swojego męskiego odpowiednika. I nadal wątpiła, że ktoś taki istnieje. Westchnęła cicho użalając się zdeka nad sobą, ale zaraz jej przeszło, bo zobaczyła jego hipnotyzujące spojrzenie. -Niestety tak. Rodzice zobaczyli we mnie córkę, której nie chcieli miec i wysłali tutaj. -Wzruszyła ramionami. -Jaka jest twoja historia?
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:49 pm

- nie pamietam - a moze nie chcial pamietac jaka byla jego historia, mial to w dupie - chuje muje.. kase mi ślą i mysla ze jest ok. a tak to sie mnie wyrzekli - zaśmiał się, zeby czasem nie posmutniec, albo sie rozplakac - dobra co dzis robimy? bo ja cie tak łatwo nie puszcze tego wieczoru.. nocy..
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:52 pm

Założyła włosy za ucho i spojrzała na niego z uśmiechem. -Dobra. Właściwie to nic nie musimy o sobie wiedziec. -powiedziała cicho, bo to było przeznaczone tylko dla niej. -To nasz ostatni dzień wolności więc powinniśmy go spędzic na fajnej zabawie. -Podrapała się po policzku. -Proponuję dobrą muzykę, seks, narkotyki i alkohol. Co ty na to? -rozłożyła ręce i uniosła kącik w uśmiechu. ok.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 8:01 pm

złapał ją za biodra i zbliżył swoją twarz do jej. miał juz ją pocalować, ale nie. koniuszkiem języka dotknął jej warg - chodźmy do mnie - uśmiechnął się i wziął ją za rękę, ale zaraz zdał sobie sprawę z tego, że lepiej bedzie jak beda szli osobno - mam tylko trzyosobowy pokoj w akademiku, ale wolny - spojrzał na nią.
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 8:03 pm

-Więc widzę, że jednak są rzeczy, które nas dzielą. -powiedziała i uznała, że to co zrobił z językiem było dziwne. Uśmiechnęła się tylko. -dobra, ale mam nadzieje, że nie poświęcisz mnie szatanowi. -oglądała niedawno jennifer's body i wierzyła, że ta historia była oparta na faktach;/ teraz się bała trochę. możesz zacząc ;d buehee.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




ulica - Page 2 _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

ulica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Inne-