super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 amidala awangarda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
amidala
dennis rozrabiaka
amidala

Liczba postów : 4
Reputation : 0

amidala awangarda _
PisanieTemat: amidala awangarda   amidala awangarda Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 8:57 pm

1. imie i nazwisko. wiek. klasa. (uczniowie w wieku 16 lat zaczynaja klase pierwsza, 17 druga i 18 trzecia - ostatnia, ale z roznych przyczyn (kiblowanie kilku lat czy cos) moga byc oczywiscie starsi)
amidala awangarda (mój kot się tak nazywa. ha ha), lat 17, klasa druga
2. biografia w tym dlaczego postac trafila do tego superowego miejsca. rodzina. cechy charakteru, itp.
pochodzi z londynu, mało mówi, mało je i bywa dziwna, ale jeszcze nie wiem w jakim stopniu, bo jest tak tajemnicza, że nawet ja niewiele o niej wiem. ciekawe co z tego wyjdzie w efekcie. rodzice zamożni, mało znani, rzadko przebywali w domu, przez co pewnego razu amidala przedawkowała proszki przeciwbólowe, ot tak żeby zobaczyć co się stanie i hyc hyc wylądowała w szkole dla czubków w zurychu.
3. wyglad postaci. dwa zdjecia, w tym jedno twarzy i jedno sylwetki. wzrost (nie musi sie zgadzac z rzeczywistym wzrostem osoby ktorej uzywasz jako wyglad dla swojej postaci).
snej <3
amidala awangarda Snejana-Onopka-MKors-mystyle
amidala awangarda 4091315643_f2a0429c30_b-550x824
170cm
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

amidala awangarda _
PisanieTemat: Re: amidala awangarda   amidala awangarda Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:00 pm

haha snejana pasuje do tej postaci bo nigdy sie nie usmiecha i jest super diva i nie ma kolezanek. akcept
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
lourdes
szkieletor
lourdes

Liczba postów : 101
Reputation : 1
Wiek : 31

amidala awangarda _
PisanieTemat: Re: amidala awangarda   amidala awangarda Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 4:40 pm

usmiecha sie!

amidala awangarda Snejana04
Powrót do góry Go down
Sponsored content




amidala awangarda _
PisanieTemat: Re: amidala awangarda   amidala awangarda Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

amidala awangarda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Raz dwa trzy :: Karty postaci :: Uczniowie-