super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 ulica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
charlie
dennis rozrabiaka
charlie

Liczba postów : 18
Reputation : 0

ulica _
PisanieTemat: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 10:48 pm

ulica
Powrót do góry Go down
charlie
dennis rozrabiaka
charlie

Liczba postów : 18
Reputation : 0

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 10:49 pm

stał na chodniku i palił papierosa. czytał też pod lampą jakąś gazetę. zainteresował go artykuł o lindsay lohan w więzieniu.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 10:50 pm

ale juz wyszla nie? kendi lazila bez celu bo taka juz miala osobowosc ze zazwyczaj jej poczynania nie mialy sensu ani celu. przystanela obok charliego bo mial interesujaca wode kolonska.-czesc - przywitala sie i zajrzala mu w gazete.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
charlie
dennis rozrabiaka
charlie

Liczba postów : 18
Reputation : 0

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 10:53 pm

no wyszła, wyszła. pozdro byc sławnym i nigdy do końca nie odsiedziec swojego wyroku;/ -czesc nieznajoma. -przywitał się i oddał jej gazetę. to pewnie People albo The Sun, więc uznał, że ją bardziej zainteresuje. -Zgubiłaś się? -zapytał i zgasił papierosa, bo nie lubił chuchac ludziom w pysk.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 10:59 pm

nie grasz z nikim dżoj conie dam ci może emru bo go lubię ok. i wow pozdro lindsej juz jej nie lubie az z tej okazji, zdecydowalam. - nie, wygladam jakbym sie zgubila? - zapytala zainteresowana bo zawsze chciala wygladac jak alicja z krainy czarow, bo to byla jej ulubiona ksiazka, film nie bo johnny depp byl tam brzydki.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
charlie
dennis rozrabiaka
charlie

Liczba postów : 18
Reputation : 0

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:01 pm

no to dawaj emru. niech jej napisze sms albo niech wparuje do chaty;/ no ja tez nie lubie lindsay. kiedys ja lubiłam po tym filmie o bliźniaczkach i za wredne dziewczyny i zakręcony piątek ;/ -trochę tak. skoro zaczepiasz nieznajomych. -uśmiechnął się pogodnie, bo był starym zboczeńcem. -pomoc ci odnaleźc właściwą drogę?
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:03 pm

dobra zaraz zdecyduje co ma zrobic. - hmm, okej - jak juz mowilam nie miala nic lepszego do roboty wiec rownie dobrze mogla byc odprowadzona. gdziekolwiek. - zaprowadz mnie do domu - powiedziala znudzonym glosem bo czytala wlasnie harlekina w ktorym glowna bohaterka mowila znudzonym glosem i przyciagala tym facetow jak muchow. - albo gdzie chcesz - dodala bo byla zdzira. zart ona sie wlasnie nie puszcza ;/
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
charlie
dennis rozrabiaka
charlie

Liczba postów : 18
Reputation : 0

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:08 pm

okej. dżoj bedzie udawac, że nie czeka na jego zdecydowanie się. Uznał, że jej znudzony głos jest tak samo pociągający jak zbiór zadań do matematyki. -To w takim razie na razie proponuję spacer tą uroczą ulicą. -Zrobił to z lenistwa, bo jeszcze nie chce mu się zmieniac tematu;/ -mam nadzieję, że nie jesteś typem dziewczyny, która podrywa na seksi głos, a potem okrada cię z narządów wewnętrznych. -wolał się upewnic, że nie jest żeńską wersją kuby rozpruwacza.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:11 pm

-dziekuje za komplement. -podziekowala, bo byla dobrze wychowana, albo nie, bo byla w liceum dla ZBUNTOWANYCH to nie byla dobrze wychowana jednak, ale miewala przeblyski. pewnie w tej szkole maja lekcje trzech magicznych slow itp. przestala sie opierac o slupek i pewnie ruszyli, co nie, skoro spacer. - prawde mowiac krew i flaki mnie brzydza, wiec raczej nie jestem - tym typem w sensie. - kendall - przedstawila sie, nawet wyciagnela lapsko, miala ladne lapska.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
charlie
dennis rozrabiaka
charlie

Liczba postów : 18
Reputation : 0

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:15 pm

Słyszał pogłoski, że liceum dla ZBUNTOWANYCH jest szkołą strachów. Że zmieniają nauczycieli co dwa tygodnie, bo wszyscy się wieszają i nie wytrzymują z tymi dzieciakami. Uścisnął jej łapsko swoim łapskiem. -Charlie. -Uśmiechnął się i chciał dodac, że nie jest ojcem belli;/ nie wiem czemu dałam mu takie imie. niech bóg ma go w swojej opiece. -Rozumiem. Czyli wykluczam napady na tle poszukiwania narządów. Więc gwałcisz? -spojrzał na nią i nawet przez twarz przemknął mu uśmiech!
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:27 pm

sory ze tak dlugo jadlam kanapke z rzodkiewka. bylo fajnie. haha nie moge z boga, pozdro. - tylko nastolatki. wybacz. -powiedziala i miala ochote na papierosa, ale uznala ze nie zapali, bo jeszcze czarli jej zabierze. nie wiem czemu tak myslala, pewnie wygladal na takiego ktory lubil brac ludziom papierosy. potknela sie o cos i wpadla w row, drama. sorry ze pisze glupie rzeczy ;/ row byl suchy.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
charlie
dennis rozrabiaka
charlie

Liczba postów : 18
Reputation : 0

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:31 pm

o ja.. ciężka drama;/ wpadanie do rowa;/ nigdy nie przeżyłam takiej ciężkiej dramy. a i smacznej kanapki! -jezu chryste dziewczyno! -powiedział. -bój się boga! -wykrzyknął cicho, bo oglądał kiedyś m jak miłośc i nauczył się takiego tekstu od Basi. -Wstawaj. -powiedział i złapał ją za ramie podciągając do gory. chciał jej też otrzepac kolana z piachu ale uznał to za ostrą perwę. -żyjesz? -zajrzał jej w twarz, bo wolał się upewnic.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:40 pm

dzieki. staralam sie. - zyje! - powiedziala i poprawila szalik. nie miala na sobie szalika. wow szalenstwo normalnie do girl, interrupted ja. - dzieki za pomoc, chyba jestem tylko troche oszolomiona - uniosla dlon do czola dramatycznie, bo drama to drama. ;/ oparla sie na jego ramieniu jakby co najmniej stanal na nia slon czy cos.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
charlie
dennis rozrabiaka
charlie

Liczba postów : 18
Reputation : 0

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:45 pm

bo pewnie szalik wpadł do rowu i został wciągnięty przez potwora z bagien. dlatego go nie miała. -co za niesamowite przeżycie. -powiedział i poklepał ją pocieszająco po ramieniu. Nigdy nie wpadł do rowu i nie wiedział jak to jest przeżyc coś tak dramatycznego. -Chcesz jakieś tabletki na uspokojenie? Apap? Stoperan? Penigre? -zapytał, bo jak miał swój klub muzyczny to musiał też miec narkotyki;/
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:06 am

dobra juz bede szybciej pisac bo mamy na fashin 'post two models and we'll guess who would win in a fight' ;/ - nosisz ze soba takie tabletki? - zdziwila sie otrzepujac tylek z nie wiem czego, pewnie chciala zaszpanowac po prostu ze ma seksi tylek.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
charlie
dennis rozrabiaka
charlie

Liczba postów : 18
Reputation : 0

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:11 am

spoko loko ;d przyjrzał się jej tyłkowi, bo uznał to za słuszne skoro tak pragnęła jego uwagi na swoim tyłku. -czasami. -wzruszył ramionami. -no i tak się składa, że trafiłaś na czasami więc proponuję. staram się byc miły. -posłał jej uśmiech i już ją puścił, bo doszedł do wniosku, że sama może sobie poradzic w staniu.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:13 am

oj od razu pragnela uwagi ... - okej, moze byc ibuprom. masz cos do popicia? - zapytala, bo byla pieciolatka i nie mogla brac tabletek bez popicia. przyjrzala sie jego meskim ramionom bo tak jakos zawiesil jej sie wzrok. - ja tez staram sie byc mila. tobie wychodzi, nie wiem jak mnie...
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:15 am

-Niestety nie. Nie noszę ze sobą piersiówek. -wyjął z kieszeni tabsy i jej podał. Miał nadzieję, że trafił na ibuprom. -dzięki. staram się jak mogę. -schował tabletki do kieszeni i rozejrzał się w poszukiwaniu jakiegoś sklepu. -Wyglądasz na całkiem miła dziewczynę, która wpada do rowów.-uśmiechnął się. i będę ci odpisywac z jednej przeglądarki. zbanuj mnie;/
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:20 am

przywitala sie z joy. zastanawiala sie czy bylaby rownie mila gdyby nie wpadala, ale potem przegrzal jej sie mozg i juz sie nie zastanawiala. -ha! dzieki - byla dumna, ze tak dobrze jej szlo i usiadla na lawce po turecku, bo cwiczyla joge niczym anja rubik. -dobra, zjem bez popijania -mamo. poklepala miejsce obok siebie, zeby usiadl. - nie musisz wracac do swojej dziewczyny?
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:27 am

też się zastanawiał czy byłaby taka miła. i zastanawiał się jaka by była gdyby nie pomógł jej wyjśc z rowu. Przyglądał się jak cwiczy jogę, a potem usiadł obok niej. -nie mam dziewczyny. -uśmiechnął się i spprawdził kieszenie. -a twoj chlopak sie nie martwi, ze wloczysz sie sama po nocach i wpadasz do rowów?
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:29 am

- nie mam chlopaka - odpowiedziala mu zgodnie z przyjetym schematem (wlasnie go przyjela). przygladala sie jak grzebie po kieszeniach bo to bylo bardzo interesujace. - nie zimno ci? - zapytala bo martwila sie o niego w ramach bycia mila. podrapala sie po kolanie przez dzinsy, bo nie miala tak dlugich rak zeby wlozyc jedna w nogawke i dopiero sie podrapac, niestety. mogla sobie kupic takie rozciagliwe to moze by jej jakos poszlo ;/
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:32 am

-to fajnie. moje szczęście. -przyznał bez ogródek. nie miał co się skrywac. w końcu był facetem i nie lubił gadac z dziewczynami zakochanymi w innych facetach. uważał to za bezcelowe. -cieszę się więc, że mogłem byc tym, który cię dziś ocalił z rowu. -uśmiechnął się i spojrzał na nia marszcząc czoło. -nie. a tobie jest zimno? mogę ci odstąpic swoją bluzę. -rzekł skoro już był bohaterem i nawet zdjął tą bluzę i jej podał nie czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:40 am

hehe tak samo jak zwiazki z facetami ktorzy nie szukaja niczego na powaznie ;/ przynajmniej kiedy masz 30 lat - dzieki - podziekowala- ale zaraz pewnie zmienisz zdanie - zdecydowala, bo byla przemadrzala, masz cos do niej? opatulila sie jego bluza, uznajac ze wow uzywa perfum davida beckhama..jej ulubiony wokalista.. - wiec czemu nie masz dziewczyny?- zmarszczyla brwi. moze nie mial penisa albo mial cztery sutki.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:45 am

beckham wokalista HAHAHAHA. -niby czemu miałbym zmieniac zdanie? -zapytał i wyjął papierosy. Odpalił sobie jednego i poczęstował ją. Wyglądała jak dziewczyna z rowu potrzebująca papierosa. -Nie wiem. Może dlatego, że dopiero się tutaj przeprowadziłem i praktycznie jestes pierwszą osobą, z którą rozmawiam. -Wypuścił dym. -Nie licząc kasjerów i faceta u którego wynajmuję dom. -wzruszyl ramionami i spojrzał na nią. -A ty nie masz chłopaka bo żadni z twojego koledżu ci nie odpowiadają? -założył, że jest studentką.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 12:54 am

poczestowala sie, zeby nie bylo mu smutno, ze sam musi palic. nawet pozyczyla od niego zapalniczke bo glupio palic niezapalonego mimo wszystko. - serio? jestem z siebie mega dumna. wczesniej wydawalo mi sie niemozliwe poznawanie ludzi nie ze szkoly czy tam pracy... w sensie wiesz, mnie nigdy nikt nie zaczepial na ulicy tak jak ja ciebie - powiedziala i chociaz miala wrazenie ze gada bez sensu niezbyt sie przejela. - nie mam chlopaka, bo jestem w zakonie. -kolejny udany zarcik.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
Sponsored content




ulica _
PisanieTemat: Re: ulica   ulica Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

ulica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Inne-