super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 billy i ciocia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

billy i ciocia _
PisanieTemat: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 5:27 pm

billy jak ten regał z ikei..
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 11:12 pm

udało się im dotrzeć do jej mieszkania. jej i ciotki w sensie ale ciocia była na jakiejś imprezie z nocowaniem u jednej ze swoich wielu koleżanek. billy czasami rozpaczała przez to, że jej ciocia imprezuje więcej od niej samej... - więc jak.. napijesz się herbaty? albo czegoś mocniejszego? powinnam mieć jakąś orzechówkę - powiedziała, kręcąc kluczykiem w zamku, az w końcu otworzyla drzwi, weszla i jego też do środka wpuściła. i kazała mu ściągnąć buty. - wczoraj pastowałam podłogę - wyjaśniła. na skarpetkach fajnie się ślizgało po korytarzu.
Powrót do góry Go down
heath
drakula
heath

Liczba postów : 133
Reputation : 0

billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 11:15 pm

Trochę było mu przykro, bo nie miał skarpetek i nie mył nóg od trzech tygodni. Ale zdjął buty. Nie marudził. -W sumie obojetnie. Może byc coś mocniejszego. -Miał nadzieję, że nie zaproponuje mocno zgazowanej pepsi czy czegoś takiego. Było mu też głupio pic po mszy i spowiedzi, ale szybko o tym zapomniał. -Fajna chata. -powiedział, bo uznał, że tak wypada. Taki standard jak wchodzisz komuś na chatę. Podążył za nią, bo bał się zostac z tyłu, nie chciał się zgubic. -Mieszkasz sama czy z rodzicami? -zapytał. Teraz już nie było chyba siarą mieszkac z rodzicami więc się nie śmiał czy coś.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 11:20 pm

- z ciotką. moi rodzice mieszkają w stanach - pochwaliła się. albo to nie było żadne chwalenie się, bo powiedziała to raczej obojętnie, grzebiąc w barku w poszukiwaniu jakiegoś alkoholu. znalazła coś tam coś tam i dwa kieliszki, do ktorych rozlala alkohol i zaprosiła heatha do usiąścia na kanapie. mmiała pewnie kanapy z ikei, bo powiedziała im, ze ich pozwie (ikeę w sensie) za to że regał nazywa się tak jak ona i dostawała wszystko za darmo. - chodzisz tu do szkoły? pracujesz? czy tak po prostu tu mieszkasz? a moze wcale tu nie mieszkasz..?
Powrót do góry Go down
heath
drakula
heath

Liczba postów : 133
Reputation : 0

billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 11:25 pm

-Ah. Rozumiem. -ucieszył się, że jej rodzice mieszkają w Ameryce, bo bał się trochę odpowiedzi "MOI RODZICE NIE ŻYJĄ TĘPAKU" ;/ -Więc jesteś ze stanów? -zapytał i przyjął zaproszenie i usiadł sobie obok niej i nawet napił się alkoholu. Cokolwiek mu było to posmakowało, bo smakowało jak wino mszalne. -Twoja ciocia jest taką super ciocią czy bardziej fanką kotów? -zapytał z uśmieszkiem i znowu się napił. -Mieszkam tutaj. Całe życie. Chodzę do szkoły. Można nawet powiedziec, że jestem podwójnym seniorem. -Miał nadzieje, że zrozumie aluzję, że nie zdał czy coś. -Jaka jest twoja historia, hm? -spoglądnął na nią ciekaw świata.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 11:34 pm

zastanawiała się chwilę, czy nie ściemnić, że jest ze stanów i tak naprawdę nazywa się na przykład joanna krupa, ale uznała, że to nie doda jej atrakcyjności. - nie jestem ze stanów.. i moja ciocia jest całkiem w porządku. ma cukiernię w mieście, w której zreszta trochę pracuję - trochę to za malo powiedziane, bo pewnie siedziala tam dzień i noc, zawsze wtedy, kiedy nie była w kościele i się nie modliła. i kiedy nie spała. - podwójny senior..- napisałam sernik-.- - to brzmi tak, jakbyś był na emeryturze albo coś! moja historia? nie wiem, nie mam żadnej... skończyłam już w każdym razie szkolę. ale nie mam jeszcze trzydziestu lat - miała nadzieję, że heath nie uzna jej za staruchę.
Powrót do góry Go down
heath
drakula
heath

Liczba postów : 133
Reputation : 0

billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 11:40 pm

pomyślał, że jest stara i musi isc do domu. -więc skąd jesteś i czemu nie mieszkasz w stanach z rodzicami? -miał nadzieje, że to nie zabrzmiało jakby ją stąd wyganiał czy coś. bo nie wyganiał chyba. Westchnął sobie cicho i napił się alkoholu, a właściwie to wypił go do końca. -Serio? W jakiej cukierni? Uwielbiam cukiernie. -Rozweselił się, bo jego marzeniem zawsze było aby dostac złoty bilet do fabryki czekolady od Johnny'ego Deppa. Nigdy jednak takiego nie znalazł;/ -Kiedy skończyłaś szkołę? -zaciekawił się. -Jestem podwójnym seniorem, bo powtarzam ostatnia klasę. -Wyszczerzył się i ułatwił jej sprawę tłumacząc się. Biedak;/
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 11:46 pm

- nie wiem, nie lubię ameryki, tam wszyscy są tacy jacyś grubi... - bo ona byla chuda;/ podrapala się po kolanie bo chyba komar ją ugryzł. drapała przez pięć minut az dodrapała się do kości. albo zostawiła w spokoju swoją noge. - w cukierni fmkmvkf - powiedziała. muszę znaleźć jakąś cukiernie.. - możesz wpaść kiedyś, to dostaniesz ode mnie jakies ciastko gratis albo na co tam będziesz miał ochotę - obiecała mu. potem zmarszczyła czoło, próbując sobie przypomnieć, kiedy skończyła szkołę. - dwa lata temu skończyłam szkołę. więc nie jestem jeszcze taka stara, biorąc pod uwagę to, że ani razu nie kiblowałam - uśmiechnęla się. ale wcale nie z wyższościa.
Powrót do góry Go down
heath
drakula
heath

Liczba postów : 133
Reputation : 0

billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 11:52 pm

Rozśmieszył go żart o amerykanach. Uznał, że jest to żart amerykański. Pokręcił głową i odstawił kieliszek czy co tam. -To nie jest w sumie powód, żeby nie lubic Ameryki. -uśmiechnął się. -Jasne wpadnę. -zapewnił. Zachęciła go do tego wdzięczna i łatwa do zapamiętania nazwa. fmkmvkf chwyciło go za serce. -Może nawet jutro jeśli tylko pracujesz. -zaproponował skoro już stali w takim temacie. albo siedzieli. -Dobrze dla ciebie. Nie ma nic przyjemnego w kiblowaniu. oprócz tego, że wszyscy się mnie boją i mają mnie za zwyrodnialca czy coś. -Westchnął i wzruszył ramionami i potem dał jej swój numer i poszedł, bo ja ide w kime;/
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 11:55 pm

to dobrze że idziesz bo ja tez własnie sie zbieralam.... billy poszla spać albo cos!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




billy i ciocia _
PisanieTemat: Re: billy i ciocia   billy i ciocia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

billy i ciocia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Mieszkalne-