super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 trawnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 11:50 pm

dorwał ją juz doktor zaraza więc żaden przeszczep jej nie pomoże. - jestem mega brzydki. i nie mam oka - ostrzegł ją i usiadł, drapiąc się w łydke ale jej bo pomyliły mu się nogi. potem w swoją. - mogę cię zaprowadzić do pokoju. albo gdzieś. nie wiem.. - nie wiedzial jak postepowac z ludźmi z chorymi wątrobami.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 11:52 pm

- nie! chce zostac tu na razie. - wierzba to jej matka i chciala z nia byc w ostatnich chwilach zycia swojej watroby. zart. - chcesz landrynke? - zapytala bo chciala teraz go otruc w ramach zemsty. nie no skonczyl sie jej cyjanek wiec nie ;/ - przykro mi z powodu twojego oka..
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 11:58 pm

- okej. chcę - powiedzial, mając nadzieję, że te landryynki to nie guziki, bo to roznie bywa, jak ludzie daja cos za darmo innym ludziom.... tak bo ja zawsze daje guziki zamiast cukierkow. - mi tez jest przykro z powodu mojego oka. byłem do niego bardzo przywiązany - zwierzył się jej i pociagnal nosem, mial katar i uczulenie na chore wątroby.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:01 am

niech sie cieszy ze nie dala mu jablka z zyletka w srodku!! wyciagnela w jego strone landrynki w takim fajnym pudelku ten ten, wysypujac przy okazji dwie bo podawala mu na lezaco a jak wiemy w tej pozycji mozna stracic rachube czy tam kierunek ;/ - mam nadzieje ze wyrosnie ci nowe - powiedziala mu wiec i przyjrzala sie jego lydce bo skoro sie po niej drapal w poprzednim poscie to na pewno zeby zwrocic na lydke jej uwage, pewnie mial nowy tatuaz ale nie zauwazyla
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:06 am

pewnie nie miał pół łydki bo ugryzl go pies i wdala mu sie gangrena, dlatego sie drapal, bo go strasznie swędziało. cieszyl sie z dwóch landrynek i pewnie je od razu pogryzł bo lubił psuć swoje zeby. juz i tak mu wszystkie powypadały albo prawie powypadały. - też mam taką nadzieję. oby było w tym samym kolorze co drugie oko.. - zmarszczyl czolo, bo glupio miec dwa oczy w roznych kolorach.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:09 am

BLEE tez lubie gryzc landrynki i mama na mnie krzyczy xd a propos zebow to mam nowe lanserskie nitki do zebow czy jak to sie zwie na takich fajnych niebieskich tych xd lans .. - gdyby nie bylo zawsze mozesz mowic ludziom ze jestes bratem merlina mensona. -przesiadla sie nieco w bok i polozyla znowu z glowa na jego kolanach. powiedziala mu ze ladnie pachnie bo nasze postaci kiedys zawsze tak do siebie mowily xd
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:15 am

lubie nitki do zebow!! az mi sie zrobilo sentymentalnie... - ty też ładnie pachniesz - powiedział i sie nad nią nachylił i ją pocałował w usta ale tylko trochę, bo nie chcial, zeby zobaczyla, ze mial oboje oczu, oba oka nie wiem, i troche niewygodnie mu sie nachylalo, kiedy lezala z glowa na jego ramionach. - nie wiem, czy chcialbym byc bratem mensona - wyznał jej.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:18 am

zdziwila sie ale nie dala po sobie poznac. uniosla sie pewnie dlatego zeby teraz bylo latwiej mu ja calowac ale nie przyznalaby sie do tego nawet przed soba... i nic nie powiedziala na ten temat tez. - hmm jego zona jest calkiem seksi wiec moglbys popatrzyc czasem moze jak sie przebiera... - ogladala duzo zboczonych filmow.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:26 am

powiedzial, że w takim razie to przemysli i zwiał. albo ja odprowadzil gdzies tam. bo ja ide spac bo tak mi burczy w brzuchu ze nie moge myslec....
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:26 am

pa anoreksjo
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
Sponsored content




trawnik - Page 2 _
PisanieTemat: Re: trawnik   trawnik - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

trawnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Tereny szkolne :: Dookoła szkoły-