super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Co Ci się śniło?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

Co Ci się śniło? _
PisanieTemat: Co Ci się śniło?   Co Ci się śniło? Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 10:01 pm

co sen miałam to chuj, ale nie chce mi się pisać
Powrót do góry Go down
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

Co Ci się śniło? _
PisanieTemat: Re: Co Ci się śniło?   Co Ci się śniło? Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 11:00 am

snilo mi sie, że byłam na jakims obozie z uposledzonymi ludzmi ktorzy byli strasznie fajni i jeszcze z jedna kolezanka i mialysmy w domku pajaki i jakies stare żarcie i dalej nie pamietam
Powrót do góry Go down
lourdes
szkieletor
lourdes

Liczba postów : 101
Reputation : 1
Wiek : 31

Co Ci się śniło? _
PisanieTemat: Re: Co Ci się śniło?   Co Ci się śniło? Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:46 pm

mi sie dwa dni temu snilo ze uprawiam seks z samem i arlene z true blood
a trzy dni temu ze z ericiem, ale bylo fajnie : >
Powrót do góry Go down
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

Co Ci się śniło? _
PisanieTemat: Re: Co Ci się śniło?   Co Ci się śniło? Icon_minitimePon Sie 30, 2010 9:02 am

przez to, ze czytam odwiecznego wroga w wannie, śniło mi się ze wszyscy oprócz mojego taty, mnie, kuzyna i kuzynki umarli w mieście i coś tam zaczęliśmy uciekać i był jakiś taki fajny dom...
Powrót do góry Go down
lourdes
szkieletor
lourdes

Liczba postów : 101
Reputation : 1
Wiek : 31

Co Ci się śniło? _
PisanieTemat: Re: Co Ci się śniło?   Co Ci się śniło? Icon_minitimePon Sie 30, 2010 10:14 am

że siedziałam w lawce z moim guru w liceum... welcome nightmare
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Co Ci się śniło? _
PisanieTemat: Re: Co Ci się śniło?   Co Ci się śniło? Icon_minitimePon Sie 30, 2010 11:44 am

kolezanka, ktora pogodzila sie z chlopakiem i wszyscy im zazdroscili zwiazku
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Co Ci się śniło? _
PisanieTemat: Re: Co Ci się śniło?   Co Ci się śniło? Icon_minitimePon Wrz 13, 2010 7:43 pm

śniła mi się ostatnio lejdi gaga;/ że była u mnie w mieście i spytała mnie gdzie może kupic kawe na wynos. i ja jej powiedziałam, że nigdzie to ona do mnie, że chce pepsi. to ja jej mówie, że postawie jej pepsi, a ona do mnie żebym nie była wyrywna. i sie chwile z nia kłóciłam i w końcu się zgodziła, żebym kupila jej tą pepsi no i kupiłam jej i ona wyniosła ze sklepu całą zgrzewkę a ja zapłaciłam tylko piątaka. i jak wyszłyśmy to spytałam ją czy moge z nią zrobic zdjęcia a ona, że tak i weszła między jakieś kartony żeby nikt jej nie widział i zrobiłyśmy sobie 3 focie;/ i gaga była ubrana tylko w rajstopy i kurtkę skórzaną jo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Co Ci się śniło? _
PisanieTemat: Re: Co Ci się śniło?   Co Ci się śniło? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Co Ci się śniło?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: OFFTOP :: Gry i zabawy-