super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Globus

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

Globus _
PisanieTemat: Globus   Globus Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 10:25 pm

Globus Globus
dom towarowy
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 9:53 pm

przechadzał się po galerii i wstąpił do jakiegoś sklepiku z zegarkami, lubił takie bajery. rzucił okiem na świecidełka, szkoda tylko, że nie znalazł nic dla siebie, przeszedł do półki z pierścionkami dla dziewczyn, po co mu to ? zalóżmy, ze sie znają.
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:06 pm

Przechadzała się pod srogim spojrzeniem ciemnego nieba, podziwiała piękno nocy, a w uszach trzymała słuchawki, z których wydobywały się już z daleka słyszalne dźwięki ostrego rocka. Raz po raz zamykała oczy, nuciła coś, starając się dopasować w rytm muzyki, przy okazji machając energicznie głową. Czuła to, tą muzykę. Nagle ostry wiatr zerwał się i przypomniał jej o chłodzie wieczora. Pocierając dłońmi gołe ramiona, weszła do wnętrza galerii, rozglądając się jak gdyby przestraszona po wielkim wnętrzu. Pierwsze kroki skierowała do sklepu z biżuterią, był tuż za rogiem, a nie chciała dać po sobie poznać, że jedynie wykorzystuje to miejsce do ogrzania. Zdążyła już wsłuchać się w nową piosenkę o ostrym brzmieniu, więc, zamknąwszy oczy, przechadzała się po eleganckim pomieszczeniu. Wyglądała jak wariatka. Wtem wpadła na jakąś postać, męskiej postury, zamrugała kilkakrotnie i odskoczyła gwałtownie do tyłu. Szybkim ruchem ręki wyłączyła ukochaną muzykę i wbiła przepraszający wzrok w chłopaka. - Wybacz - wymruczała, po czym wciąż stała z otwartymi ustami, oszołomiona.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:09 pm

luckas chwilę wcześniej obejrzał się dookoła, słyszał muzyke, jak najbardziej jego klimaty, w zyciu nie spodziewałby sie, ze ten bit zapuszcza słodka, mała blond dziewczyna - nic się nie dzieje - usmiechnął się do niej, kompletnie zapomniał o zegarkach i pierścionkach - hm, coś się stało ? - dziewczyna patrzyła na niego jakby na głupka - coś mam na nosie, co ? - lekko się speszył bo naprawdę nie wiedział o co jej chodzi.
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:14 pm

Marszcząc nieco brwi i mrużąc oczy w czarnej obwódce, wyciągnęła przed siebie dłoń ze zdrapanym już ciemnym lakierem i dotknęła kącika jego ust. Zagryzła wargę i spojrzała na niego błagalnie. - W istocie masz - zaśmiała się po chwili cicho. Najwyraźniej chłopak coś jadł, bo strzepnęła z niego kilka okruchów. - Ale nie martw się, niczego wcześniej nie zauważyłam. Słabo reaguję na sytuacje stresowe - wyznała zniżając nieco głos, jak gdyby bała się, że sprzedawczyni postara się to wykorzystać, by wcisnąć jej jeden z superdrogich brylantów. Chociaż może nie wyglądała na nadzianą klientkę. Przejechała opuszkami palców po skórzanej sukience, która opinała się na jej chudych udach i kończyła na niecałej ich połowie.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:16 pm

Joan napisał:
Przechadzała się pod srogim spojrzeniem ciemnego nieba, podziwiała piękno nocy, a w uszach trzymała słuchawki, z których wydobywały się już z daleka słyszalne dźwięki ostrego rocka. Raz po raz zamykała oczy, nuciła coś, starając się dopasować w rytm muzyki, przy okazji machając energicznie głową. Czuła to, tą muzykę.

zachciało mi sie przez to posluchac pretty reckless;/
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:17 pm

kocham ich, mam ich na dzwonku itd!!!
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:18 pm

jaka maniaczka ;d ja uwielbiam tylko 'heart' ;d
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:21 pm

hm ja make me wanna die, znaczy juz mi sie zudzilo, heart kocham, mam na dzwonku my medicine xd ale tez mi sie juz nudzi, miss nothing nawet, i lubie kilka ktore nie wiem, jak sie nazywają, ale ze mnie fanka...
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:22 pm

- kurde - zaczerwienił sie i spuścił wzrok, nerwowo przetarł dłonią twarz i przeczesał czuprynę - teraz to chyba ja jestem w sytuacji stresowej, a nie ty - zaśmiał się już nieco bardziej wyluzowany - chodźmy stąd, bo zaraz nam zaczną coś wciskać. w sumie jestem tu pierwszy raz, sa jakieś ciekawe sklepy, kawiarenki czy cokolwiek - zapytał dziewczynę, chciał wypowiedziec jej imie, ale uswiadomił sobie, ze go nie zna - luckas jestem - podał jej dłoń.
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:32 pm

Mocno uścisnęła jego dłoń, bo przeczytała kiedyś, że to oznaka pewności siebie. Nie chciała pokazać swojego zdenerwowania. - Bez stresu - powiedziała, uśmiechając się nieśmiało, byleby tylko poczuł się pewniej siebie. - Gdybyś wiedział, jak ja jem... cudem unikam sytuacji, w których wychodzę na miasto usmarowana czymkolwiek. Albo nie unikam, ale na swojej drodze nie spotykam tylu życzliwych ludzi, którzy powiedzieliby mi to, niż bym chciała - wzruszyła ramionami i jeden z luźnych kosmyków opadających jej na twarz schowała za ucho. Ostatecznie postanowiła schować swoją mp4 do małej torebki zawieszonej na ramieniu. - Może chodźmy na drinka? - zaproponowała, jak to wypadało dziewczynie, która lada moment miała chodzić do liceum dla zbuntowanej młodzieży.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:40 pm

szczerzył się do niej jak głupek - a ty jak masz na imie, piekna ? - z tego wszystkiego i ona sie chyba zmieszala bo mu się nawet nie przedstawila, a moze go olała haha - nie gorzej niż ja, wierz mi. ostatnio w ogole nie jem, jakos czasu nie ma. zabiegany jestem.. to na drinka - sczochrał jej włosy i lekko pociągnął za rękę, którą chwilowo chwycił - prowadź - zrobił minę jakby był kompletnie bezradny.

/zacznij :*
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 2:58 pm

clover przeglądała staniki w dziale z bielizną, bo stwierdziła, ze musi się zaopatrzeć w nową bieliznę. ostatnio stwierdziła, że ma naprawdę mało biustonoszy i przez to czesto chodzi bez, a potem czuje sie skrepowana, gdy ludzie sie na nia patrza. biedna clover!
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:02 pm

tak się sklada, ze luckas miał potrzebę pooglądania jakieś nagości, wiec poszedł do sklepu z bielizną. był tak zdesperowany, że manekiny mu wystarczaly w zupełności. jednak kiedy, zobaczył, ze w sklepie jest znacznie ciekawszy obiekt od gołego manekina, albo i ubranego w skąpą bieliznę, zrezygnował z podziwiania. zblizył się do dziewczyny, pomyslal, ze w tej chwili lepiej by mu było zagadać gdyby był dziewczyną. raz kozie smierc - czesc - usmiechnal sie jak debil, troche byl nieogarniety.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:05 pm

z czerwonym, prostym stanikiem w jednej ręce i czerwonym, koronkowym, o wiele bardziej ekstrawaganckim w drugiej, odwróciła się w stronę luckasa, którego zmierzyła wzrokiem z nieznacznym usmiechem. zastanawiała się, czy był sprzedawcą i chciał jej pomóc, czy może był tylko jakimś zboczeńcem, który podgląda kobiety przymierzające bieliznę. uznała, że chyba nie jest ani tym, ani tym, więc usmiechnela sie troche szerzej. - cześć - powiedziała, wyciągając w jego stronę oba staniki. - co o nich myślisz? tylko powiedz szczerze.. z punktu widzenia faceta i tak dalej.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:10 pm

spojrzał na obydwa, a zaraz na cycki dziewczyny - ten drugi, co ? - wskazał glową na koronkowy, wyzywajacy i tak dalej - z punktu widzenia faceta, na pewno ten drugi - potwierdział i usmiechnal sie do niej. z poczatku miał mowic, zeby szli przymierzyc, ale uznala by go za zboczenca, takze odpada - a to jakaś specjalna okazja - wlozyl rece do tylnych kieszeni i co chwila spoglądal w stronę sporych cycków dziewczyny - w ogole to luckas jestem - mozliwe, ze popełnił gafe, bo dziewczyna była na wczorajszej imprezie, ale oby nie.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:13 pm

- tak. mi też ten podoba się bardziej - powiedziała i pokiwała głową, odwieszając tamten pierwszy, czarny stanik na jakiś przypadkowy wieszak. - teraz musze znaleźć jeszcze pasujące majtki. kurcze, szczerze mówiac to nie znoszę kupowac bielizny. musze wtedy myslec jak facet, by sprobowac wymyslic, co byloby najseksowniejsze i w ogole. i nie, nie, to żadna specjalna okazja. ale lubie nosic ladna bielizne. wiesz, nigdy nic nie wiadomo - zamrugala do niego, usmiechajac sie i przemiescila sie w kierunku wieszakow z jakimis majteczkami, ktore pewnie nie skladaly sie ze zbyt duzej ilosci materialu. - milo cie poznac, jestem clover - przedstawila sie.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:19 pm

- widze, ze sie zgadzamy - puscil jej oko i podążał za nią w stronę półki z majtkami, 90% to stringi, jedne z nich wział do reki, zeby sie nimi pobawic. nie sciagajac wzroku z clover, powiedział - teraz juz nie bedziesz miala takiego problemu, piszesz sms i ja sie zjawiam i postaram sie pomoc wybrac bielizne.. z reszta na Tobie na pewno wszystko swietnie wyglada - jaki on byl miły ojoj. w jego glowie nastapil jakis huragan, burza hormonow i tak dalej gdy dziewczyna wspomniala o tym, ze nigdy nic nie wiadomo. no ladna sztuka mu sie trafiła - bardzo miło poznać - powtorzyl - to ktore te majtki ? - zasmial sie lekko.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:23 pm

- dobrze wiedzieć. będziesz musiał mi podać swoj numer - powiedziała, grzebiąc w tych majtkach, starajac sie przy tym nie przewrócic, bo miała dosyć wysokie koturny, na których niebezpiecznie się chwiała. - poza tym dzięki, chociaz nie wydaje mi się, żeby naprawde wszystko dobrze na mnie wyglądało. wiesz, za duże staniki i te sprawy na nikim dobrze nie leżą - zauważyla całkiem słusznie, odgarniając swoje włosy za uszy, a potem zerkając na luckasa, usmiechajac sie jednokącikowo. - szczerze mówiac to nie moge sie zdecydowac. ten stanik chyba najlepiej wyglądałby bez majtek - stwierdzila i sie zasmiala, ale potem wziela jakies dwie pary o roznyc krojach. ale nie brala stringow, bo ich nie znosila. - ale chyba wezme te.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:28 pm

- no to moze i racja, lepiej bez. mowie tez o staniku - zasmiał się, bo w glowie juz pojawił się obraz nagiej clover - ladnie.. - to był komentarz od obrazu, ktory nie chcial wyjsc z jego glowy, za chwile zorientował sie, ze clover jednak jest w ubraniu i wcale nie przykuwa go kajdankami do łózka. taki element tez był w jego wizjach. przejął majtki i podszedł do kasy. on zaplacił, najpierw oczywiscie sprawdził cene zeby nie bylo niemiłego zaskoczenia przy kasie, spalił by cegle pewno - coś jeszcze masz do kupienia? - wręczył jej reklamówkę z majtkami i poslał szczery uśmiech.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:31 pm

- wiesz co, chyba faktycznie będę po ciebie dzwoniła za każdym razem, kiedy będę na bieliźnianych zakupach - obiecała mu, uśmiechając się. w zasadzie nie spodziewała się, że będzie jej sponsorem i poczuła się niemalże w obowiązku, by go za to jakoś wynagrodzić i niestety nie przychodził jej do głowy żaden przyzwoity sposób. podrapała się po swoim podbródku, chwilę myśląc, a potem pokręciła głową. - w zasadzie chyba mam wszystko,co było mi potrzebne. masz jakies propozycje, luck? - spytala.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:36 pm

- na to liczę! - zaśmiał się i wlozyl rece do kieszeni. wyszli na zewnatrz, luckas pierwsze co wyjal paczke fajek i poczestował dziewczynę - hm, no nie wiem. troche chlodno, mozemy gdzies isc ? - tylko kurwa gdzie, pomyslal. srednio znał okolice, trudno pojdzie na czuja.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitimePon Sie 30, 2010 3:38 pm

- możemy iść do ciebie, luckas. gdziekolwiek mieszkasz - usmiechnęła się calkiem fajnie i poczestowala sie papierosem od luckasa, od razu sie zaciagnela, bo potrzebowala nikotyny. chociaz wolalaby cos mocniejszego, ale na to nie liczyla przynajmniej na razie. potem pewnie poszli i zacznij prosze!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Globus _
PisanieTemat: Re: Globus   Globus Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Globus

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Sklepy-