super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Jelmoli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
bohdan
robin hood
bohdan

Liczba postów : 48
Reputation : 0

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:27 pm

- przeciez slyszalem - pokrecil oczami, bo przeciez slyszal. oparl dlonie o biodra oczekujac wyjasnien. - czekam na wyjasnienia. myslalas ze nie uslysze, co? - byl z siebie dumny, ze mial nowe uszy. zart roku.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:31 pm

westchnela ciezko! wolalaby, gdyby bohdan był stary i brzydki, bo wtedy mogłaby przed nim uciec. jakby jeszcze na dodatek był kulawy na przykład. - tak. miałam taka nadzieję. ale nie wiem, jak mozna isc tak wolno na pasach. - przewrocila oczyma i pokrecila glowa z dezaprobatą, zerkajac w strone domu towarowego. martwila sie, że już wykupili jej całe żarcie.
Powrót do góry Go down
bohdan
robin hood
bohdan

Liczba postów : 48
Reputation : 0

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:35 pm

no a jak jest mlody i piekny to jeszcze sie przez przypadek zakocha. biedna. - dlaczego mam sie spieszyc? mam cale zycie przed soba - podkreslil kwestie swojej mlodosci. ktos na nich zatrabil bo bylo juz czerwone wiec wzial billy za lokiec i sprowadzil na chodnik. aj ken bi jor hiroł bejbi
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:37 pm

wolałaby, gdyby tego nie zrobił, bo teraz będzie miała u niego jakis dług wdzięczności czy coś w ten deseń i jak on będzie potrzebował nowej wątroby albo czegoś, to ona nie będzie miała wyboru i będzie musiała mu oddac swoją. - dzięki - powiedziała i aż się zasapała, bo prowadzil ją za szybko jak na jej krótkie nóżki. - skąd wiesz,że masz cale życie przed sobą? moze na ciebie spaść fortepian albo moze cię rozjechac pociąg.. nigdy nie wiadomo!
Powrót do góry Go down
bohdan
robin hood
bohdan

Liczba postów : 48
Reputation : 0

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:39 pm

- po co mam byc pesymista - pokrecil glowa bo wydawalo mu sie bez sensu miec taka filozofie ze jutro umre czy cos tam. oparl sie o murek i przypalil sobie papierosa wygladajac przy tym bardzo seksi. poczestowal ja. - jestem bohdan.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:43 pm

poczęstowała się papierosem, chociaż chciała rzucić palenie. stwierdziła, że bohdan to śmieszne imię, ale potem sobie przypomniala, że sama nazywała się wilhelmina, wiec nie powinna się smiac z innych ludzich o nietypowych imionach.. czy cos. - billy - przedstawiła się i stanęła obok murka. miała wstręt do murków, bo kiedys nawłaziło jej mrówek do majtek jak byla mala i jak siedziala na murku. - ładne imię.. i chyba masz racje. lepiej byc optymista - powiedziala. ale bez przekonania...
Powrót do góry Go down
bohdan
robin hood
bohdan

Liczba postów : 48
Reputation : 0

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:47 pm

to pewnie wilhelmina ktora zalozyla agencje wilhelmina przyznaj sie. i obejrzyj gie. - jestes transwestyta? - zapytal bo wychowano go w przekonaniu ze to meskie imie. usmiechnal sie jednak zeby nie bylo ze pytal na powaznie. - dziekuje.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:53 pm

TAK TO ONA. ale tez myslalam o tej agencji, jak znalazlam to imie w mojej ksiazce z imionami.. obejrze. roześmiała się, przy czym zakrztusiła się dymem, bo nie paliła juz tydzień i zapomniała jak to się robiła. ale sie nie udusiła! - tak, rozszyfrowałeś mnie, jestem transwestyta - powiedziała całkiem poważnie, a potem wsuneła dłoń do kieszeni swojej kurteczki, zeby ją ogrzac. - to skrot od wilhelmina. ale za wszelka cene staram się nie używać pełnego imienia.
Powrót do góry Go down
bohdan
robin hood
bohdan

Liczba postów : 48
Reputation : 0

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 6:57 pm

- nie wiedzialem ze wilhelmina tak sie odmienia - spojrzal na nia pdoejrzewajac ze robi go w konia i jednak jest transwestyta. ok nie wygladala na transwestyte. wydmuchal dym majac nadzieje ze ladnie wyglada przy tym bo wyglad byl dla niego wazny niestety.. - widzisz, dobry poczatek znajomosci, od razu szczerosc. dokad idziesz?
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 7:02 pm

- szczerze mówiąc to nie wiem, czy to poprawna odmiana, ale juz się przyzwyczailam do 'billy'. szłam na zakupy - powiedziała, kiwajac glowa na sklep. - a ty? pewnie nigdzie, skoro tak się nie spieszyłeś.. -przechyliła głowę na bok jak sówka i przyglądała sie mu uważnie, bo wyglądał ładnie!
Powrót do góry Go down
bohdan
robin hood
bohdan

Liczba postów : 48
Reputation : 0

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 7:08 pm

- tez nigdzie, ale w zasadzie chyba tez pojde do zakupy. to znaczy jezeli nie zadajesz sie z obcymi ludzmi i nie chcesz zebym za toba szedl to mozesz przyznac - powiedzial, kiwajac glowa, nie obrazilby sie, zrozumialby i w ogole. usmiechnal sie nawet do niej bo byl mily. . .
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 7:11 pm

- nie będę miała nic przeciwko temu, zebyś szedł za mną, albo obok mnie, tylko proszę, nie idź przede mną, bo byłabym zmuszona zadźgać cię wykałaczką za twój nieuleczalny optymizm i brak pospiechu - powiedziała i usmiechnęła się, bo zazwyczaj tez była całkiem miła.
Powrót do góry Go down
bohdan
robin hood
bohdan

Liczba postów : 48
Reputation : 0

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 7:16 pm

-ok. -zacznij bo ja czytam o somalii xd
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 7:19 pm

dobra mysle, ze nie ma co zaczynac, bo to jest ten dom towarowy.... w kazdym razie weszli do srodka i wzieli koszyki albo wózki, nie wiem jak duże zakupy planowal bohdan... w każdym razie billy zastanawiała się, czy wypada zaciągnąc go do sekcji z bielizną, by pomogl jej wybrac nowy stanik, ale uznala, że lepiej poszuka dobreg sera. bo to pewnie byl wypasiony dom towarowy jak lafajet albo jakis harrods.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jelmoli - Page 2 _
PisanieTemat: Re: Jelmoli   Jelmoli - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Jelmoli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Sklepy-