super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Chinese Garden

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Chinese Garden _
PisanieTemat: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimePon Sie 23, 2010 9:32 pm

Chinese Garden Pagoda
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 4:38 pm

clover była zafascynowana kultura chin, glownie dlatego, że uwielbiała chińszczyznę, poza tym odkąd tu przyjechala (a przyjechala dwa dni temu) byla tu juz trzy razy, bo nie mogla sobie znaleźć żadnego sensownego miejsca. w każdym razie siedziała tutaj na tych murko-ławeczkach i paliła papierosa.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 4:50 pm

pil kawe w kubku z warszawskiego starbaksa ktory byl jego najlepsza pamiatka z odwiedzania polski, dawno nie widzial na oczy zadnych azjatow wiec tu przylazl sobie popatrzec - czemu tu nie ma zadnych chinczykow? -zapytal zawiedziony clover siadajac obok niej. wygrzebal z kieszeni tabletke witaminy ce i rozpuscil w kawie.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 4:53 pm

zastanawiała się, czy ten trik z witaminą ce w kawie działa i czy kawa jest wtedy lepsza. nie wydawało jej się. zazdrościła mu kubka i miała ochotę wydrapac mu oczy, by móc mu go zabrać. - skąd wiesz, że nie jestem chińczykiem? - spytała i uniosła swoje kąciku oczu do góry za pomocą swoich palcow wskazujących, by pokazać mu, że była stuprocentowa chinką.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 4:56 pm

wyciagnal dlon i zdjal jej rece z twarzy. z jej twarzy - nie rob tak bo chinczycy kaza ci placic miljon jak miley..- znal sie bo byl wielkim fanem disneya ale nienawidzil tej szmaty seleny. napil sie swojej kawy i skrzywil bo byla ohydna. - nie wiem, moze i jestes. jak idzie ci z matma? -byl rasista i wierzyl ze wszyscy chinczycy sa dobrzy z matmy.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:02 pm

przestraszyła się tych milionów. zastanawiała się chwilę i aż zgasiła papierosa o murek, bo dym mordował jej szare komórki i tym samym uniemożliwiał jej myślenie. - w zasadzie nie wiem. chyba nie mam z nią problemów.. - powiedziała, bawiąc się kosmykiem swoich włosów. potem nachyliła się w jego stronę. - tak naprawdę to jestem świetna z matmy ale nie chciałam się chwalić - powiedziała trochę ciszej, bo bala sie, ze chinczycy uslysza i ją adoptuja, zeby zagonić ją do gotowania ryżu.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:04 pm

- wiec jestem prawie pewny ze rzeczywiscie jestes azjatka- pokiwal glowa i usmiechnal sie do niej bo byl krejzi. podal jej dlon - emru -przedstawil sie a kiedy uscisnela jego dlon lub nie to dopil swoja kawe. znowu sie skrzywil bo jak juz mowilam byla ohydna i wyrzucil ja do kosza bo kubek niestety byl juz dziurawy, tak dlugo go mial.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:09 pm

- kurcze. teraz zaczynam mieć wątpliwości co do tego, że moi rodzice to naprawdę moi rodzice. pewnie pojechali po mnie do chin do jakiejś biednej wioski.. - zakryła usta dłonia i pokreciła głową. znając swoich rodziców, byłoby to calkiem prawdopodobne. jesli ona była chinką, to lourdes pewnie była z rosji.. albo była indianką. clover uznała, że musi zrobić jakies testy dna. - clover! - przedstawiła się i uscisnela tą jego dłoń. - mogłes nie wyrzucac tego kubka. byla bardzo ładny.. ;/
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:16 pm

- wow prawie jak ta z odlotowych agentek -zachwycil sie jej imieniem. bede troche wolniej pisac bo ogladam nowe jersey shore.bez sensu ze wciaz sie tak nazywa jak sa w miami.- byl dziurawy - zwierzyl jej sie ze swojego mrocznego sekretu i zapytal czy clover przypadkiem nie ma ognia.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:20 pm

okej. ja oglądam ofis caly czas wiec wiesz. przypadkiem clover miała ognia. pewnie nosiła ognisko w kieszeni albo coś w ten deseń. w każdym razie podała mu zapalniczke, ale wczesniej zapaliła kolejnego papierosa dla siebie. tutejsze papierosy wydawały jej sie słabsze niz normalne. - co z tego, że był dziurawy.. wszystko da się naprawić - zauwazyła. zakleiłaby dziurę w kubku gumą do żucia, wysuszyłaby tą gumę suszarką i kubek byłby jak nowy. - zawsze chciałam być odlotowa agentką - dodała po chwili namyslu i westchnela ciezko. to bylo jej największe marzenie, które nigdy się nie spełniło....
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:24 pm

- mialy fajne ciuchy - zauwazyl wzdychajac bo rowniez chcial byc odlotowa agentka ale tym sie juz nie chwalil. nie byl gejem w przeciwienstwie do wszystkich innych facetow w tym miescie ale to nie znaczy ze nie potrafil docenic odlotowych agentek.-dzieki -przypalil sobie papierosa i oddal jej zapalniczke. skrzyzowal nogi w kostkach wyciagajac nogi tak bajerancko i w ogole. -walic kubek -byl rebelem.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:29 pm

stwierdziła, że emru był bajerancki. i na dodatek miał fajne imię, na które całkiem leciała. zaśmiała się a potem pokiwała głową, chowając swoją zapalniczkę do kieszeni. albo nawet do torebki, bo miała dziurawe kieszenie, bo kiedys nosila w nich myszy, ktore chcialy sie uwolnić, więc powygryzały w kieszeniach dziury, ale przez to umarły, bo pospadały na ziemię, skręcając sobie karki. - tak, masz całkowitą rację. walic kubki i chinczykow, ktorzy je zrobili. chciałbys mieć ciuchy jak odlotowe agentki? czy raczej chciałbyś, by twoja dziewczyna ubierała się tak jak one?
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:38 pm

-nie zastanawialem sie jeszcze nad tym ale w zasadzie nie mam tendencji do noszeniadamskich ciuchow wiec decyduje sie na opcje numer dwa- zgasil papierosa i wrzucil go do kosza ale nie wywolal pozaru jak w deux ex, tam sie zawsze palily kosze..w sensie gra taka - wolalbym sie ubierac jak songoku -zauwazyl bo dragon ball to jego ulubiona bajka oczywiscie.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:45 pm

- tak, to by ci chyba bardziej pasowało.. ale musiałbyś zapuścić włosy i ustawic je na żel czy cos w ten deseń... - powiedziała, przyglądając się jego włosom, zastanawiając sie, czy farbował się na czarno, ale uznała, że raczej nie, bo pewnie by juz wyłysiał od farbowania.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:49 pm

- tez tak mysle. -zdecydowal i usmiechnal sie do niej znowu, a potem westchnal.-marzne - zwierzyl jej sie i wsunal dlonie do kieszeni bluzy, bo byl dresem i tak oto sie ubieral. -ty marzniesz? xd
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:52 pm

chwilę się nad tym zastanawiała, a potem uznała, że w zasadzie to ma zimne rece, więc chyba marznie.- w zasadzie to tak, marznę. pewnie niedługo zamarznę całkowicie i przymarznę do tego-tego - poklepała murek. ławkę. naprawdę nie wiem co to jest. zazdroscila mu bluzy. zawsze chciała być dresem.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:59 pm

- w takim razie mysle ze powinnismy gdzies sie przejsc. w sensie ze rozruszac bo takie siedzenie w miejscu nas zabije - zauwazyl inteligentnie bo tak mowila mu babcia. wstal z miejsca i zrobil gwiazde, bo ja nie umiem to chociaz moje alter ego xd
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 6:07 pm

- o kurcze! - powiedziała, bo sama tez nie potrafiła robić gwiazdy i strasznie mu zazdrościła, aż wstała i podskoczyla kilka razy, bo nawet gdyby potrafila robic gwiazde, to by teraz nie zrobila, bo miala spodniczke. i pewnie nie miala majtek, wiec sama rozumiesz.. - jestes jakims gimnastykiem, albo coś? co jeszcze potrafisz? - zastanawiala sie, czy umiał połykac ogien.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 6:13 pm

jak snuki bez majtek - sporo umiem, w ogole jestem bardzo wygimnastykowany -dodalby ze moze jej udowodnic gdzies indziej ale uznal ze to byloby chamskie albo cos, byl z jersey i tam laski na takie teksty lecialo ale kto wie jak bylo w zurychu. - hej nie masz ochoty na jakiegos drinka?
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 6:16 pm

..xd zerknęła na zegarek, który i tak nie działał, bo kiedyś utopił się w herbacie, ale strasznie go lubiła, więc udawała, że działał. tak naprawdę czytala godzine ze słońca itd. - zazwyczaj nie piję przed dziewiętnastą, ale w zasadzie czemu nie - powiedziała i mozesz zaczac.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Wrz 12, 2010 8:12 pm

aha więc billy sedziała na tym murku i zastanawiała się, co ma zrobić z ogromnym oczkiem, bo rajstopy jej puściły i wyglądała trochę dziwkowato tak siedząc sobie, jeszcze taka ruda i ładna w krótkiej spódniczce, ale nic nie mogła na to poradzić.
Powrót do góry Go down
darphin
dennis rozrabiaka
darphin

Liczba postów : 19
Reputation : 1
Wiek : 33

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Wrz 12, 2010 8:44 pm

czego mi nie dalas tej co wczesniej. przylazl bo biegal pewnie bo to jego wieczorne zajecie, bardziej rozrywkowe niz picie czy co przynajmniej wedlug jego watroby. usiadl obok billy nie zaszczycajac jej spojrzeniem bo pewnie rzeczywiscie byla prostytutka i zawiazywal sznurowadlo ale niezbyt mu szlo bo mial zmarzniete palce. przykre
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Wrz 12, 2010 8:48 pm

bo gram nią z zuzią.........
spojrzała kątem oka na darphina i na to jak wiązał sznurowadła. wydawało jej się to dziwne, że takie duże dziecko nie potrafi ich wiązać, zastanawiała się, o co chodzi, więc obserwowała go bacznie dalej i jego poczynania ze sznurówkami, rozmyślając na tematy te i owe.
- pomóc ci?...
Powrót do góry Go down
darphin
dennis rozrabiaka
darphin

Liczba postów : 19
Reputation : 1
Wiek : 33

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Wrz 12, 2010 8:54 pm

aha.. to moglam ci dac kogos innego. bez roznicy - yy? - zdziwil sie ze sie do niego odezwala. pewnie zaraz zaproponuje mu pojscie w krzaki kiedy upewni sie ze wzial portfel. mial ironiczne podejscie do zycia czy cos ale postanowil nie byc swinia i chamem i tylko usmiechnal sie w odpowiedzi. - to znaczy, przepraszam, nie, dziekuje. zdretwialy mi rece, bo jest tak zimno - wyjasnil, machajac palcami jak ten koles w mam talent co krecil dlugopisem.. d - ale dzieki -powtorzyl.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitimeNie Wrz 12, 2010 8:56 pm

- czemu tak na mnie się patrzysz? - zapytała, bo była tego po prostu ciekawa. - i czemu nie nosisz rękawiczek? to na pewno byłoby czynnikiem, który ułatwiłby ci życie, a przynajmniej wieczorami, no wiesz. chociaż w sumie nie rozumiem jak ci zdrętwiały... chyba biegasz czy coś... - zauważyła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Chinese Garden _
PisanieTemat: Re: Chinese Garden   Chinese Garden Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Chinese Garden

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Popularne-