super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 klomb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

klomb _
PisanieTemat: klomb   klomb Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:55 pm

to bardzo fajne słowo. aaron siedział w kwiatkach i popalał haszowego skręta, śpiewając pod nosem farewell to the fairground.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

klomb _
PisanieTemat: Re: klomb   klomb Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:59 pm

omg komar mnie ugryzł;/ Była upita trochę winem, ale spoko bo ogarniała. I wyszła na spacer wyprowadzic psa, a potem w połowie drogi zauważyła, że nigdy nie miala psa. Postanowiła się wybrac więc na spacer w okolice liceum dla zbuntowanych. Usłyszała piosenkę i podążała w stronę dźwięku i jak znalazła się dostatecznie blisko to też zaczęła nucic tą samą nutę. aczkolwiek nie wiem co to jest więc wiesz...;p
Powrót do góry Go down
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

klomb _
PisanieTemat: Re: klomb   klomb Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:06 pm

white lies, byłam dziś na organgje i grali *+10 do lansu*, taa. aaron podniósł glowę na joy, bo śpiewała nie do taktu i inne okropieństwa, także poczuł się w obowiązku do poprawienia jej o ile to brzmi jakby było po polsku, bo trochę nie ogarniam - źle śpiewasz - mruknął więc, wynurzając się z krzaków jak wenus z morskiej piany, z tym, że nie był ani gruby, ani nagi. kobietą też nie był, muszę cię rozczarować. w przeciwieństwie do kopernika
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

klomb _
PisanieTemat: Re: klomb   klomb Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:09 pm

o ale ekstra. kiedyś się podniecałam white lies ale mi przeszło;/ własciwie to tylko dwiema piosenkami ;/ e.s.t. i death chyba czy coś takiego. nie pamiętam. -może dlatego, że nie mam zielonego pojęcia co tam śpiewasz. -szepnęła, bo bała się, że jacyś profesorowie śpią w liceum dla zbuntowanych i ich pogonią. Ona pewnie nuciła lady gagę, bo to jedyna wokalistka jaką znała. -czemu się tu chowasz? -zapytała i kucnęła, bo uznała, że tak nikt jej nie zauważy.
Powrót do góry Go down
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

klomb _
PisanieTemat: Re: klomb   klomb Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:13 pm

-hm - zastanowił się nad jej pytaniem, ignorując całe wcześniejsze paplanie, którego nie słuchał, skupiony na dopalaniu swojego haszowego skręta - chyba tu mieszkam - odpowiedział więc powążnym tonem i można odczytać to tak, że mówił o szkole, albo konkretnie o klombie, w którym przebywał. zerknął pod nogi na swoją torbę na ramię, z której wysuwały się książki o czarnej magii. chciał zostać voldemortem i studiował tu zakazaną magię, ale wolał nie mówić tego joy.... - a ty? jesteś woźną?
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

klomb _
PisanieTemat: Re: klomb   klomb Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:16 pm

-Całkiem zajebistą mieścinkę sobie tutaj znalazłeś. -powiedziała mając oczywiście na mysli krzaki. Otworzyła wino, które kupiła po drodze i się napiła. -Chcesz? -zapytała i wysunęła rękę z butelką. W ogóle cały czas mówiła szeptem, bo była glupia. Fajnie, że chciał zostac Lordem Voldim. -Niee. Udaję kobietę, która powiesiła się w tej szkole 20 lat temu i straszę ludzi takich jak ty. Niestety nie płacą mi za to. -wzruszyła ramionami i przez to zabolało ją kolano.
Powrót do góry Go down
aaron
doktor zaraza
aaron

Liczba postów : 64
Reputation : 0
Wiek : 32

klomb _
PisanieTemat: Re: klomb   klomb Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:28 pm

-hm, to kiepsko - powiedział, zgwałcił ją, bo zawsze marzył o seksie z duchem i poszedł. sori :*
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

klomb _
PisanieTemat: Re: klomb   klomb Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:30 pm

ok joł! ;*
Powrót do góry Go down
Sponsored content




klomb _
PisanieTemat: Re: klomb   klomb Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

klomb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Tereny szkolne :: Dookoła szkoły-