super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Hard One Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Hard One Club _
PisanieTemat: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimePon Sie 23, 2010 9:59 pm

Hard One Club Hardone
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 6:58 pm

o tej godzinie floyd nie zwykł chodzić do klubów, ale akurat przechodził tędy, kiedy nagle z nieba spłynęła prosto na jego głowę fala lodowatego deszczu, toteż był zmuszony wejść do klubu. wyglądał jak prezerwatywa w koszulce naciągniętej na głowie tak wiesz jak, ale teraz ją ściągnął w dół i stał w przedsionku, oczekując na koniec deszczu. a deszcz padał tylko w tym temacie.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:02 pm

troy był zaradny i potrafił sie przygotowac na deszcz, poza tym miał w rodzinie indianinow i przewidywał pogodę. zatem poza skórzaną kurtką która miała już z dwieście lat i pewnie rozpadała się pod wpływem deszczu mial tez parasolkę i to taka całkiem męską, bo czarną. ale miał ochotę na jakies piwo, wiec wpadł tutaj. składając parasol dźgnął końcówką floyda, rzucił w jego strone jakies 'sorry', a kiedy uznał, że to nie jest zaden jego kumpel to prychnął. - nie wiem, czy wiesz, ale nie stoi sie w przejsciu, idioto - mruknal, rozgladajac sie za swoja ulubiona kelnerka, ktora pozwolilaby mu gdzies schowac parasol.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:09 pm

- nie wiem, czy wiesz, do kogo mówisz, pierdoło - rzucił w jego stronę dosć wrogo. miał ochotę wziać i przełamać mu na pół ten ładny parasol. zastanawiał się, co za cioty chodzą z parasolkami po ulicach, wyczekując deszczu albo koczują na inteia.pl pogoda, by sprawdzić, czy zaraz nie będzie padać i czy przypadkiem lepiej nie wziać parasolki. rzucił jakieś niemiłe spojrzenie w stronę troya.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:13 pm

uniósł prawą brew i przewrócił oczyma, wciskając kelnerce, która się znalazła swój parasol i kurtkę, przez co pewnie biedna dziewczyna będzie zaraz cala mokra od deszczu. i dobrze, bedzie lepsza niz miss mokrego podkoszulka. - myślisz, że obchodzi mnie to, kim jesteś? - spytał, a potem się roześmiał i uznał, że nie ma co się zadawac z takimi durniami, więc skierował sie w stronę baru, przy ktorym zamowil duże piwo.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:17 pm

nie miał cierpliwości. takie odzywki nikomu na mieście nie mogły uchodzić płazem, nie odpuściłby sobie za nic! nie na tym świecie, ponieważ mu się nudziło, deszcz padał, a tutaj miał gotowy obiekt przemocy. w każdym razie podążył za troyem szybkim krokiem, przywalił mu z otwartej pięści w ciemię i to tak mocno, że troy nie miał wyboru i musiał przyrąbać głową w blat baru i w swoje piwo, które teraz sie na niego wylało.
- teraz już cię obchodzi!
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:24 pm

sadził, że floyd się od niego odczepi, bo dawno nie spotkał żadnego faceta, który by się tak pultał o byle co. zignorował calkiem piwo, które mial teraz na swojej koszulce, jak i na spodniach (parasol mu nie pomógl, i tak zmoknął... i jeszcze będzie się kleił;/), i złapał się za głowę, która przeszywał straszliwy ból i nie zdziwilby sie, gdyby mial jakis wstrząs mózgu;/ dzieki floyd ;/ - ja pierdolę, pojebało cię, czy co? - spytał i zsunął się z barowego stołka, by stanąc przed floydem i popchnąć go, ale raczej lekko, bo jeszcze do konca do niego nie dotarlo ze floyd chce go zabic....;/
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:27 pm

floyd popchnął go mocno. ogólnie skupili własnie na sobie uwagę całego lokalu i jacyś faceci zaczęli obstawiać, kto wygra, stawiali na floyda, bo wyglądał na takiego, co się dobrze bije. i bił się dobrze. popchnał troya na krzesełka barowe o wiele mocniej niż on pchał floyda, stanął nad nim, kopnął go dwa razy mocno w bok brzucha i w twarz, biedny!
- no spoko, pani kelnereczko, ja już skończyłem - powiedział do rozeźlonej kelnerki, która próbowała z odległości dwóch metrów go wyprosić, zaraz zjawili się też ochroniarze.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:37 pm

troy nie miał wczesniej do czynienia z takim karate kidem, więc po raz drugi został zaskoczony, bo kiedy on chciał załatwic to pokojowo (popychajac go lekko i pewnie uderzajac floyda gumowym młotkiem po glowie), spotkal sie z taką dozą agresji, ze zakrecilo mu sie w glowie i musial sie wesprzec o stolek barowy, pocierajac dlonia o swoja warge, z ktorej krew lała sie mniej wiecej tak samo jak z jego nosa, ktory pewnie byl zlamany. biedny troy juz nigdy nie będzie taki ładny. chwilę się mu przygladał, a potem się roześmiał, bo cala sytuacja wydala mu sie jakby wyjeta z jakiegos filmu akcji. wow. zawsze chcial grac w filmie akcji, ale moze niekoniecznie ofiare. - w porządku. juz cię nie dotykam, nie musisz sie rzucać. masz owsiki, czy to zwykle adhd? - spytal.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:40 pm

- ja pieprzę, a ty jeszcze! - roześmiał się, również rozbawiony, ale raczej toroyem, który chyba musiał być podniecony tym, że floyd się nad nim znęcał. wudocznie uwielbiał być ofiarą, czyż nie? już szedł z łapami do troya ponownie, kiedy złapał go ochroniarz. drugi złapał troya i teraz oboje zostali wyprowadzeni, by załatwić sprawę na zewnątrz. powiem ci tyle, że urocza parasoleczka troya została w barze. - o kurwa!
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:44 pm

- cholera - mruknął, zerkając na niebo, a potem na floyda. podrapał się po ramieniu, które jako jedna z niewielu czesci jego ciała go nie bolała. - jestes mi winny piwo - powiedział i zmarszczył czoło, chwilę korciło go, żeby cos mu zrobic (zadźgać scyzorykiem), ale uznał, że jest na to zbyt obolały, więc usiadł na krawężniku i wyciągnął z kieszeni zapalniczke i papierosy, jednego zapalił, całkowicie ignorując deszcz (zrobil daszek z dłoni).
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:46 pm

pomyślał, że facet ma nieziemskie poczucie humoru i roześmiał się, stając przed troyem. był teraz łatwym łupem, znaczy mógłby mu łatwo zrobić krzywę, ale doszedł do wniosku, że już nie ma co się naparzać i jest po wszystkim.
- okay - odrzekł po prostu, ciągle go ta sytuacja bawiła tak samo, a najbardziej troy, który notabene wydał mu isę straszną cipką. - wiszę ci piwo, masz rację.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:54 pm

liczył na to, że floyd urwie mu głowę. to znaczy tego się spodziewal, bo nie chcial skonczyc z urwaną głowa. zamrugał kilka razy i zaciągnął się papierosem, stwierdzajac, że jest juz caly mokry, zarowno od tego piwa, jak i od deszczu, i że na bank będzie miał jakies zapalenie płuc, ale mial to gdzieś. - przez ciebie pewnie mnie już tu nie wpuszczą - dodał po chwili namysłu, kiwając na ten nieszczesny klub.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:56 pm

roześmiał się i spojrzał w góre, kropelki deszczu dotykały jego twarzy i było to zupełnie miłym uczuciem.
- ojej - jęknął, ale w jego głosie wyczuwało się sporo ironii, nie próbował odgrywaać, że cos go boli moralnie jak i fizycznie... czyteż analnie, rajt. - i co ty teraz zrobisz? znam dobry bar. tam możemy napić się piwa. wstajesz, stary? - zapytał, bo może troy chciał tak siedzieć na kraweżniku i ubzdurał sobie, że floyd przyniesie mu tutaj piwko.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 7:59 pm

- nie mam pojęcia, co zrobie. zniszczyłeś mi życie - powiedzial i prychnął, żeby przewrócić oczy i wstać, cale szczeście mogl sie samodzielnie poruszac, chociaz mial poobijane zebra i wszystko. biedna poobijana zebra.. - prowadź do tego baru - westchnął, zmierzwił swoje włosy i rozejrzał się dookoła. - stary - dodał po chwili namysłu i aż się rozesmial, bo zabrzmialo to jakos smiesznie. i zacznij.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:09 pm

no to siedział tu i jakoś tak ten. wspominał sobie tę sytuację z troyem co jest powyżej i zastanawiał się, dlaczego nie chciał mu zrobić loda, eh. no nic. i w ogóle dziwnym mu się życie wydawało. potrzebował gorącej laski. tak. narazie tylko sączył drinka.
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:14 pm

Przyszła i nie znała sytuacji z troy'em i tym bardziej nei wiedziała czemu mu nie chciał zrobic loda. Życiowe rozterki. Usiadła obok floyda i zamówiła sobie jakiś napój wysokoprocentowy. W końcu była z liceum dla zbuntowanych. -Siema. -powiedział do niego, bo jak już siedział obok to głupio się nie odezwac. Dobrze, że nie wiedziała o czym myśli;/
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:17 pm

omg znowu gram z trzecim wcieleniem ade! o rajuuuu! znaczy znowu ona! nie no nie skarże się, to tylko ostra podnieta ;p.
pomyślał, że bóg wysłuchał jego modlitw.
- cześć, jestem floyd - powiedział i uśmiechnął się do niej nzad swojego drinka jakiegoś fajnego, nie chce mi się myślec nad tym, co to było, ale na pewno mocne, bo procenty wbijały mu się do mózgu i krwi jak szalone rekiny z płetwą na wierzchu. - a ty masz jakieś imię czy coś w tym stylu?
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:20 pm

sory, ale nie moge bez jej pyska życ;/ Sad
Pewnie mają tego samego boga. aczkolwiek moje postacie nie wierza;/ sory. -czesc floyd. jestem kathy. to moje imie albo cos w tym stylu. -usmiechnela sie i podziekowala barmanowi za wodke, bo po głębszym zastanowieniu to wlasnie wybrała. chciala byc jak dżejmz bond ale zapomniala w koncu co dżejmz bond pije.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:25 pm

- to dobrze, już się martwiłem, że przydzielili ci tylko numer pesel - powiedział i chociaż żart był głupi, to floyda śmieszył, bo niektore jego żarty bywały suchymi sucharami, a floyd uwielbiał być suchym sucharem. znaczy nie wiem, co chcę przez to przekazać, ale czy to ważne... - postawię ci drinka, bo masz to fajne imię.
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:27 pm

nie wiem czemu ona ma 19 lat;/ nie rozumiem tego ;|
Zaśmiała się, bo była ogromną fanką sucharów. Naprawdę. Nie zapluła się na szczęścię na smierc po jego żarciku. -Chcieli mi wypalic numer seryjny na karku, ale się nie zgodziłam. -Powiedziała i napiła się wódy. -Zgodzę się na tego drinka bo to schlebiające, aczkolwiek nie chcę żebyś pomyślał, że dlatego usiadłam obok ciebie, okay? -spojrzała na niego świdrując go wzrokiem.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:34 pm

- za późno. juz tak pomyślałem - przytknął nawet palec do swojej skroni, by to zobrazować, zrobił przy tym super poważną minę, ale zaraz się roześmiał znów, suchar suchar król szosy król sucharów. ugryż suchara, uderz w puchara, ryryr. - wiec drink. no tak. zamówię ci drinka - i zamówił, chociaż piła już jednego. - pijemy, a potem idziemy tańczyć. co ty na to?
Powrót do góry Go down
kathy
robin hood
kathy

Liczba postów : 35
Reputation : 5
Wiek : 31

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:37 pm

-Będę musiała z tym życ. -mam nadzieję, że zamówił jej to samo, bo jak nie to przykro. Podziękowała mu za kolejnego drina i napiła się jeszcze poprzedniego. -okej. już mnie kupiłeś tym drinkiem, więc nie zdziw się jak przez następne pare tygodni nie dam Ci nawet chwili spokoju. -zaśmiała się lekko i spojrzała na parkiet. Pewnie same jakieś kłody z wiosek tam tańczyły na co przewróciła oczami. -Mam nadzieję, że umiesz tanczyc, bo ci ludzie naprawdę musza zobaczyc jak wygląda taniec.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:42 pm

- no jasne, że potrafię. jestem zajebistym wymaitaczem dans floru - pewnie przez to chciał pwoedzieć, że dobrze zamiatał podłogę stepując, ale wstydził się o tym rozmawiać wprost, tak samo jak i o swojej miłej przypadłości, która decydowała o tym, że polubił troya bardziej niż powinien i jak patrzył na ade i jej cycki na przykład, to myślał o miętoszeniu pośladków troya! to było straszne!!!!
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:43 pm

napisalam ade heheheheh!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Hard One Club _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Hard One Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Tańce i hulańce-