super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Hard One Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

Hard One Club - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 8:18 pm

ale masz lowe awka. pewnie machala rekami bo wlasnie leciala piosenka braci jonas...o a jest na forum ? ;> adel by pewnie leciala z kolei na jej brata jak to zazwyczaj bywa...- co tak wzdychasz ? co sie dzialo jak mnie nie bylo ? - zapytala i zakaszlala zeby wzbudzic napiecie grozy. - ojciec zmusil mnie zebym przyjechala do niego, na jakas wies gdzie nie ma zasiegu !! - zaczela przezywac i tez machac rekami....
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Hard One Club - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 8:23 pm

wyobraź sobie, że szukałam go sto milionów lat;/ No chyba jest. Nie pamiętam ;d -Właściwie to chyba nic się nie działo... -powiedziała z nutką wahania się w głosie, bo nie pamiętała ostatnich wydarzeń ze swojego życia. Pamiętała tylko emru i adriena. I to, że jest jej przykro, że adrien zaginął bez słuchu. Postanowiła jednak, że nie będzie o tym opowiadac. Zbyt bolące wspomnienia. -Zdecydowanie nic się nie działo. -Powiedziała już pewna siebie. -Nigdy nie lubiłam twojego ojca. Był takim tyranem. -Pewnie miała z nim romans;/
Powrót do góry Go down
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

Hard One Club - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 8:31 pm

ja wogole niemoge znalezc tych szpanerskich co sie ruszaja ;/ zal.pl.... pewnie adel znala tak dobrze joy ze wiedziala ze klamie ale pomyslala ze jak sie upije to wszystko jej powie ;d - gdyby nie to ze juz zostawil matke dla innej pomyslala bym ze ja z kims zdradzal....-powiedziala zamyslona, w glowie myslac nad podejrzanym. pewnie dostaly juz swoje ekstra drinki z palemka....wiec adel zaczela swojego pic bo chciala sie upic i rzucic w ramiona jakiemus przypadkowemu facetowi....albo nie.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Hard One Club - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 8:58 pm

może się rzucic w ramiona joy. serio. -twój ojciec miał romans? -była zszokowana, bo całe życie myślała, że była jedyną kochanką ojca adel. Zmartwiła się tym faktem i miała nadzieję, że nie złapała jakiegoś choróbska od tej jego kochanki. -A co z twoją mamą? Gdzie się podziewa? Jak sobie radzi? -Lubiła jej mamę, ale to nie przeszkodziło w romansie z ojcem;/ -Związki i małżeństwa są takie posrane. -Pokręciła głową i też się napiła drinka. Skrzywiła się, bo był trochę za mocny jak na jej gust. Znowu westchnęła użalając się nad swoim przykrym życiem. -ale nie jesteś załamana rozpadem ich małżeństwa, co? -wolała się upewnic i nawet poklepała ją po dłoni przyjacielsko.
Powrót do góry Go down
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

Hard One Club - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 9:11 pm

jakas ostra akcja ? ;d - no tak mial, pamietasz ogrodniczke ? mama miala od poczatku jakies podejrzenia, pewnie dlatego ze nie mielismy ogrodu....-powiedziala przypominajac sobie tamte dni. - niewiem co z matka, wpadla w jakas depresje i oddala mnie ciotce....-powiedziala i sie rozejrzala majac nadzieje ze ujrzy jakiegos urodziwego mlodzienca. - jedyne co mi nie pasowalo w tym wszystkim to to ze u ciotki smierdzialo kocia karma...-wzdrygnela sie na samo wspomnienie o niej. - masz cos mocniejszego ? - zapytala joy majac na mysli jakies narkotyki ;d
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Hard One Club - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 9:21 pm

pewka, że tak ;] -ahhh pamiętam tą szmatę. -pokiwała głową. Pamięta jak obgadywały ją w nocy kiedy to joy sypiała u adelaidy. -jestem pewna, że prędzej czy później go zostawi. Pewnie jest z nim tylko dla kasy. Serio. -Pokiwała mądrze glową po czym opróżniła drinka i zamówiła kolejnego. -Skończy się kasa to i romans się skończy. -Podziękowała barmanowi za drina i dała mu jakiś spoko loko napiwek. -Nie mam. -powiedziała szczerze zawiedziona. -Katy, moja dilerka postanowiła gdzieś zniknąc. -Pokręciła głową;/ Kathy to moja druga postac więc pozdro;/ -Pamiętasz ją, nie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Hard One Club - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Hard One Club   Hard One Club - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Hard One Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Tańce i hulańce-