super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Kino

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

Kino _
PisanieTemat: Kino   Kino Icon_minitimeNie Sie 22, 2010 9:28 pm

grają tu zarówno stare filmy, jak i najnowsze produkcje
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:08 am

jaki zajebisty opis kina. siedział za kinem od strony wyjścia jakiegoś bocznego. to była jedna z ciemniejszych uliczek. jakaś niebezpieczna, ale miał to gdzieś, o ile tylko w swojej torbie przerzuconej przez ramię miał swój ulubiony kastet i nóż, a raczej dosyć groźny scyzoryk. cały floyd. palił papierosa (pewnie marki sport), siedząc na krawęzniku. miał na sobie luźne dżinsy, które trzymały sie na jego biodrach dzięki skórzanemu paskowi i czarny podkoszulek. wyglądał seksownie.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:08 am

i gorźnie
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:19 am

wracala bog wie skad, pewnie tak sobie sie po prostu wloczyla, a co jej tam. przylazla tutaj tym oto sposobem, miala na glowie wianek ze stokrotek ktory sama sobie uplotla, bo miala zdolne palce, ale nie mow nikomu. zobaczyla blyszczace w ciemnosci oczy lub zeby floyda i przestraszyla sie ze jest jakims morderca i gwalcicielem. niczym gwiazda horroru nie uciekla tylko przystanela i przyjrzala sie mu usilujac przyzwyczaic oczy szybciej do ciemnosci nie wiem jakim niby sposobem, ale to nic. - hej?
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:22 am

nie od razu jej odpowiedział. najpierw jej słowa musiały dojść z jego uszów aż do mózgu, potem nastąpił szereg skomplikowanych reakcji chemicznych. następnie bardzos szybko musiał ją zmierzyć wzrokiem, zarazem jednak bardzo mało dyskretnie, bo to takie nie w jego stylu. cholera, był taki tutaj, taki ach chrrrr i tak dalej, a pomyśleć, że lubił facetów, no nie? zupełnie niepodobne. i jeszcze musiał spokojnie zaciągnąć sie papierosem i jeszcze wypuścić dym z ust.
- no co? - uniósł jedna brew do góry, mierząc ją, mierząc i jeszcze raz! mierząc!
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:25 am

uszow. - nic. znamy sie, nie? - zapytala bo w tej chwili mogla nawet znac sie z morderca i gwalcicielem ktorym w jednej trzeciej byla pewna ze floyd moglby sie okazac, a wszystko to z powodu jej checi na papierosa. usmiechnela sie do niego i zlazla z chodnika w dol, pewnie siedzial w rowie. zarcik kolejny bo doczytalam ze siedzial przy bocznym wyjsciu, wiec tam do niego przysiadla sie. - yy frank, nie?
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:29 am

- nie. może... lepiej... - tu uśmiechnał się szeroko, ale nie był to wesoły uśmiech, bo prostu chciał ją przestraszyć okropnym wyrazem twarzy i żółcią swoich zębow... ok, tak naprawdę to jednak mimo wszystko mył je dwa razy dziennie, rano i wieczorem i byly tylko trochę żółte przez papierosy, ale nie jakoś strasznie, raczej uchodziły za zdrowe zęby i nie były takie złe. - jakbyś wstała. bo wiesz. ja byłem tutaj pierwszy, a to nie jest miejscówa dla takich podlotków czy czymkolwiek jesteś - jaki milutki, ale znał ten numer... "frank, frank, dałbyś fajeczkę?". pomińmy, że miał floyd, po prostu tak pomyślał, że tak by do niego powiedziala.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:33 am

a czyscil je nicia czy nie ? - jestes niesympatyczny - zauwazyla wzruszajac ramionami. - nie to nie - dodala i wylazla na ulice gdzie potracil ja samolot. zart roku wiem. po prostu wstala z miejsca obok floyda i usiadla dokladnie metr dalej. - mam nadzieje ze jest wystarczajaco daleko - powiedziala bo jak juz usiadla to nie chcialo jej sie wracac do internatu i nawet jego niemilosc (Surprised) jej nie rozkaze wracac. wow genialne.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:37 am

genitalne wręcz. przekutaśne. czyścił nicią, ale tylko wieczorami, bo rano nie miał czasu, ponieważ budził się piętnaście minut przed szkołą i mył zęby pod prysznicem, jedną ręką myjąc przy tym swój tyłek albo głowę, co wybierasz, wiec nie było jak.
- nie. mogłoby być trochę dalej, bo akurat przed chwilą dokładnie tutaj - machnał ręką w stronę kendall, akurat tą, w której trzymał fajkę i trochę petow tych spopielonych odleciało od jej końca i poszybowało niebezpiecznie w stronę jej włosów. - naszczał jakiś kinowy bezdomny. przez ciebie śmierdzi jeszcze bardziej.
nareszcie to moja męska postać jest okropna dla twojej hahahah
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:41 am

- okej. wow. bardzo inteligentnie.- zauwazyla tylko decydujac sie na niekontynuowanie rozmowy bo nie byla masochistka i nie miala zamiaru wysluchiwac wiecej buraczanych, jak nazwala je w myslach, wrzut. zdjela z glowy wianek i rozwalala go teraz powoli. pewnie sama pachniala jak stokrotki i zdawala sobie z tego sprawe wiec nie przejela sie doglebnie jego wrzuta. pomyslala ze teskni za swoim kotem i wyprostowala nogi przed siebie. podejrzewala ze to o bezdomnym bylo klamstwem ale i tak przesiadla sie minimalnie w lewo, tzn. w strone floyda. niechcacy oczywiscie.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:46 am

- dzięki - odparł, co było bardzo naturalne i szczere z jego strony. w zasadzie wbrew pozorom nie darzył wszystkich ludzi na świecie niesymaptią, ale ona miała wianek ze stokrotek na głowie, a on nienawidził kwiatków, szczegolnie takich, które wyglądały, jakby były zerwane na jakimś polu na wsi w polsce. pewnie teraz po jej głowie chodziły robaki z kwiatków i komary kąsające w głowę. - lepiej żebyś zmykała. jeszcze cię ktoś zgwałci - uprzedził ją, żeby nie było. a potem rzucił w jej stronę paczkę swoich fajeczek z zapalniczką, bo miała ładne nogi.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:48 am

- to grozba? - zapytala unoszac brwi czego najprowdopodobniej i tak nie zauwazyl biorac pod uwage, dosc logicznie zreszta, pore dnia, a raczej wplyw pory dnia na jasnosc a raczej ciemnosc nieba... dodac jeszcze dalekosc od jako takich terenow mieszkalnych i latarni to wiesz! pewnie pocieszali sie tylko latarnia stojaca nieopodal na ulicy i ewentualnie swiatlem saczacym sie z budynku. podrapala sie po tej swojej ladnej nodze, tak dokladniej to po udzie. miala szorty i marzla jak jasny gwint.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:53 am

- jeśli chcesz, to może być groźba. jestem dosyć słowny, o ile masz ochotę - puścił jej oko. świeciły mu się oczy, może zauważyła. hej, on już bardzo długo tu siedział i jego wzrok jako tako zdążył się przyzwyczaić do ciemności. skończył palić i w milczeniu delektował się myślą o tym, że teraz mógłby zapiąć kednall w tej oto uliczce przy jakiejś ścianie. to było naprawdę dobra fantazja erotyczna, ale może jednak wolałby tego zajebistego barmana z wczorajszej nocy? znaczy powtórkę z zajebistym barmanem, bo o to chodzi. kurczę. hm.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:55 am

-ach ta dzisiejsza mlodziez - zauwazyla tylko. wstala z miejsca i wytrzepala tylek chociaz spoiler alert: nie pobrudzila sie. przestapila z nogi na noge czujac sie bardzo skuszona ale zaraz pomyslala ze chyba musialaby byc nienormalna lub chora psychicznie (nie to zeby to bylo to samo w sumie) ze w ogole to rozwazala. - chyba juz pojde. mam nadzieje ze nie postrzelisz mnie gdy tylko sie odwroce. w sumie na takiego wygladasz.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 12:58 am

- nie mam ze sobą broni długiego rażenia. raczej kastet, ktorym notabene bez problemu mógłbym ci obić twarz. no i nóz, z którego również zrobiłbym pożytek, jeśli tylko miałbym najmniejszą ochotę. ale jak tak na ciebie patrzę, to szkoda byłoby bawić się w chirurga z twoją twarzą - powiedział i podniósł się z ziemi. nie wiedział, co się stało z jego fajkami, czy paliła czy nie, hej, niech sobie tam lezą, niech znajdzie je dobry człowiek i należycie z nich skorzysta.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 1:03 am

- szczerze mowiac nie widze powodu dla ktorego mialbys obijac mi twarz - zauwazyla tylko, wzdychajac za chwile, bo dawno nie miala kontaktu z psychopatami. przewrocila oczami i odwrocila sie wychodzac na chodnik. nawet nie umarla przy tym ani nic. stanela na tym chodniku i przypalila sobie jego papierosa rowniez jego zapalniczka skoro sam ja poczestowal. - dzieki - rzucila wyciagajac do niego reke z gory (skoro byla na chodniku) bo nigdy nie umiala celnie rzucac wiec.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 1:07 am

wział od niej te papierosky i zapalniczkę. schował do kieszeni spodni.
- zawsze mogę znaleźć jakiś powód... na przykład: nie pasuje mi twój nos. jest dziwnie wydłużony. ale nie bój się, ja tylko sobie ciebie tutaj straszę.
i dokonczymy ;c
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 11:05 am

wyszedl z kina w ktorym byl na nocnym seansie od drugiej w nocy, fajnie ma, byl zmeczony wiec kupil sobie od razu kawe w jakiejs budce a potem usiadl na lawke, wyciagnal przed siebie tez nogi, fajnie wiem.
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 11:08 am

addison też była w tym kinie i ogólnie zastanawiała się nad tym co oglądała i w ogóle i w ogóle. zobaczyła emru, a że go znała powiedzmy to do niego podeszła - siemka, co tam - usiada obok, też zrypana po nocy, hyhy
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 11:13 am

- nic, chyba zaraz usne na stojaco - ziewnal dla potwierdzenia swoich slow i nawet zakryl usta dlonia. usmiechnal sie jednak do addison bo byl mila i sympatyczna osoba. - tez bylas na jakims maratonie?- zapytal. on byl na maratonie horrorow i chyba posiwial.
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 11:15 am

- no na tym samym co ty - powiedziała - widziałam cię, ale nie chciało mi się ruszać dupy i zapikać do ciebie, siedziałam z jakimiś typkami, ale się bali. . . - zachichotała i uznała, że jest śpiąca - jak przyjdę do domu, glebnę się do łóżka to chyba dopiero jutro wstanę - uznała i zaczesała palcami włoski do tyłu.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 11:20 am

-aha. mozliwe. nie widzialem cie - powiedzial chociaz pewnie juz sie tego domyslila. napil sie swojej kawy a potem zaproponowal jej lyka. nawet nie mial opryszczki ani zadnej innej choroby wiec mogla pic spokojnie. - ja bym sie bal na twoim miejscu siedziec z jakimis typkami - zauwazyl, bo byla mloda i glupia a jakby ja zgwalcili to byloby na emru ze jej nie obronil ;/
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 11:29 am

- nie ma się czego bać, boże - przewróciła oczami i wcale nie była głupia (według niej), młoda była to fakt - nic by mi nie zrobili...na sto pro - pokiwała głową i wzięła tego łyka kawy - mm..dobra, może też sobie kupię - i zamilkła, właściwie to nie wiedziała co mówić, już więcej rozmawiała wczoraj z gordym, może był bardziej szczylowaty i lepiej się dogadywała...
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 11:32 am

wow dobra wrzuta ;/ poszedl bo ja ide jeszcze do sklepu i nie zdaze na ałtobus. papa!!
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 11:33 am

oky, papa!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Kino _
PisanieTemat: Re: Kino   Kino Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Kino

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Kultura i rozrywka-