super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Vertigo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePią Sie 27, 2010 8:42 pm

-a można o tobie wymyślic coś złego? Jesteś taki słodki, że praktycznie kojarzysz się ludziom z pozytywami i miłymi rzeczami. -postawiła na delikatny flirt mający na celu komplementowanie. Założyła nogę na nogę i podziękowała barmanowi za drinka. -To rzeczywiście dno. Wszyscy wiedzą, że liga hiszpańska i angielska są najlepszymi. -wzruszyła ramionami i propo piłki nożnej to zaraz mecz <3 (jestem podjarana). -krótko mówiąc to zmarnowałam dzień. -westchnęła nadal obrażona na gordy'ego.
Powrót do góry Go down
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePią Sie 27, 2010 8:47 pm

-dziekuje, to samo mozna o tobie powiedziec! choc jestes niegrzeczna dziewczyna! - powiedzial smiejac sie ciagle, pewnie napalil sie trawy przedtem - a co sie stalo joy? powiedz mi, mam wielkie bary, zrzuc to na mnie - powiedzial smiesznie ale powaznie... taki paradoks ale w jego przypadku prawdziwy. zamowil kolejna szklanke tequili.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePią Sie 27, 2010 8:54 pm

-Uwielbiam byc niegrzeczną. -Uśmiechnęła i wypiła kilka sporych łyków mojito. Chyba potrzebowała się upic ostro. Czyli to co moje postacie lubią najbardziej. -Miałam zjeśc kolację z przyjacielem i po godzinach szykowania itp postanowił urządzic pogrzeb dla gołębia. -Wzruszyła ramionami i zamówiła kolejnego drinka, mimo że tego nie skończyła. -Ugotowałam kolację i się wystroiłam. -Uśmiechnęła się smutno. -Uratowałeś mi wieczór Adrien.
Powrót do góry Go down
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePią Sie 27, 2010 8:56 pm

- zartujesz? - pewnie wybuchl smiechem,, nie mogl sie opanowac, pogrzeb golebia xdxd - obiad? hmm dobrze brzmi. wiesz ze mialem byc kucharzem? dobrym kucharzem - pewnie klamal, ale chcial sie pochwalic czyms, wybacz mu wyrocznio - takiego ratownika to tylko w erze - usmiechnal sie i dopil to szybko. pewnie chcial dzis przybalowac. ale nie tylko w tym klubie ; d
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePią Sie 27, 2010 9:00 pm

-nie żartuję. tak mi napisał w smsie. -też się zaśmiała, bo nie ma co ukrywac, że sytuacja była śmieszna. i tak pewnie nie będzie się gniewac na gordyego. Rozumie jego zamiłowanie do ptaków HAHA;/ cokolwiek to może oznaczac. -Możesz mnie ratowac codziennie. -zaproponowała niewinnie i ogólnie było jej już mniej smutno. -I wyznam ci, że mam ochotę się dzisiaj ostro zabawic. Tak naprawdę ostro. A jako, że to nasza druga randka to wszystko może się wydarzyc. -Posłała mu uśmiech. I ogólnie to wyczytała z jego twarzy dobrą zabawę. jo.
Powrót do góry Go down
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePią Sie 27, 2010 9:04 pm

hahaha zamilowanie mnie zabilo! <3 smial sie z tego, w sumie nie powinien bo pewnie jego wujek mial wielka hodowle czy jakos tam golebnik? no i mial te golebie i byly ladne a adrien chcial pewnie latac jak one... ale z niego pedala robie... - i bede, zobaczysz. dzis to na pewno cie uratuje, joy - przysunal sie do niej i dal jej cmoka w policzek - to znaczy, alkohol czy cos na katar? - wspomnial to jego super kodem, na pewno nikt sie by nie polapal ; / lool
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePią Sie 27, 2010 9:10 pm

Przysunęła się do niego bliżej. Przesunęła w ogóle stołek barowy. Dała radę, bo była silna w końcu pokonala sto milionów transformersów (obejrzałam dziś po raz 83257289529 dlatego wiem). Przytuliła się do niego bo potrzebowała męskiego ciepła. Żart;/ nie no. Potrzebowała, ale się nie przyzna. -Próbujesz mnie namówic na narkotyki? -zapytała z uśmiechem i zaczęła go cmokac po uchu, policzku i kąciku ust.
Powrót do góry Go down
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePią Sie 27, 2010 9:12 pm

- no ja tylko proponuje - powiedzial i mogli gdzies wyjsc razem i zacznij gdzies na powietrzu/parku/whatever ; d moge wolno odpisywac bo gram na 3 na paryzu tez ; / zmija ze mnie
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePią Sie 27, 2010 9:15 pm

zaczne u niej na chacie;/ nie ma co przeciagac;/ zmija! ;/
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 10:46 pm

siedział na jakiejś sofie i podziwiał dupeczki, nawet zapomniał o znakomitym seksie porannym z clover, teraz miał ochotę na czarnulkę i to za taką wlasnie chciał sobie urwać glowe. szkoda, ze nie bylo zadnej takiej, same puste blondynki - ja pierdolee .. - zerwał się i nie dowierzał, że nie ma ani jednej czarnej. napił sie drina.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 10:50 pm

może murzynki nie lubiły tego klubu :d żart słaby bardzo;/ ona przyszła tutaj, bo miała ochotę na wszystko co nie było siedzeniem w domu. Zamówiła sobie drinka i szukała jakiegoś fajnego miejsca kiedy usłyszała przeklinanie. Obróciła się z lekkim uśmiechem w stronę luckasa. -Nie klnij sam do siebie, bo zostaniesz uznany za szaleńca. -poinformowała go i napiła się drinka. Odwróciła się, żeby znowu szukac wolnego miejsca.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 10:54 pm

joy murzynką nie byla, ale czarne wlosy miala - chodz tu, chodz tu - znali sie, mam nadzieje. nie chce mi sie ich poznawac - nikt mnie za szalenca nie uzna, bo kazdy wie, ze nim nie jestem, prawda ? - przywital sie z nia cmokajac w policzek i podsunal jej szklankę z drinkiem pod nos - napij sie, bo zle wygladasz!
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 10:54 pm

zal kurwa weny nie mam ;/.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 10:57 pm

ja tez nie mam wiec pozdro.
-nie wiem. nie słyszałam żadnych soczystych plotek o tobie. -poslala mu usmieszek i skorzystała z zaproszenia i się dosiadła. oczywiście wczesniej go ucalowała na przywitanie, bo czemu nie. -dzięki. mam swojego drinka. -wskazała na mojito, którym ostatnio się upijała, bo nie jestem w stanie wymyślic niczego lepszego. -z kim się dziś bujasz? -zapytała szukając jego towarzyszki, albo towarzysza.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 11:06 pm

- kurde szkoda. posluchalbym czegos nowego o sobie - zasmiał sie - dzis sie bujam z moim drugim ja i od - spojrzal na swojego rolexa - 23:06 z Tobą. pasuje Ci takie cos ?

/dokonczymy jutro plz. nie umiem.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 11:08 pm

-zdecydowanie pasuje. -przytaknela i calkiem ok, bo ja też ide spac;/ życie;/
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 2:32 pm

pogadali, popili itd. i poszli. bez wiekszych ekscesów. to nie nasz dzien dżoj xd.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 7:11 pm

byl tutaj na podwieczorku skladajacego sie z jakiegos drina, a teraz wyszedl przed zeby spotkac sie z clover conie. i wcale nie mial ogolonej glowy ani tatuazu pajonka.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 7:14 pm

całe szczęście, że nie miał, bo clover bała się, że emru będzie teraz wyglądał calkiem jak dresiarz. przyszła w każdym razie i szukała łysego chłopaka z pająkiem na głowie, ale potem zobaczyła emru i podeszla do niego. - okłamałeś mnie! masz włosy! - zauważyła i wyciagnela reke, by pomiziac go po glowie, by sprawdzic, czy to peruka.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 7:16 pm

- moze jak mnie wywala ze szkoly to sie ich pozbede. w sensie wlosow - dodal zeby nie pomyslala ze ma na mysli zemste na tych ktorzy go wywalili/wywaliliby. nie pocalowal jej na powitanie bo byl zimny i chlodny niczym antonio banderas w 'assasins'... ale wzial ja za ramie - idziemy na drinka czy wolisz sie przejsc? -zapytal.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 7:19 pm

- chyba na drinka. potem mozemy sie przejsc - powiedziała, chociaż nie sądziła, żeby po kilku drinkach (bo jednym się zazwyczaj nie zadawalała) nie będzie miała siły spacerować albo w ogóle zaśnie na stole. - kurcze, a maja cię już za co wywalić ze szkoły? - spytała, przyglądając mu się.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 7:22 pm

- nie, ale nigdy nie wiadomo. - wzruszyl ramionami i weszli do srodka bo co beda stac, zimno. usiedli przy barze zeby bylo filmowo i w ogole - co slychac? ciebie juz wywalaja czy nie? - zapytal bo nie zdziwilby sie gdyby juz ja wywalili za sypianie z nauczycielami czy cos. sory ;/ zamowil jej seksidrinka o nazwie seksidrink bo sie nie znam i dlatego ze byl super meski i nie pytal sie kobiet o zdanie, pewnie byl arabem
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 7:25 pm

miał szczescie, bo clover leciala na arabów.. tak samo jak na wszystkich innych facetów, chyba że byli grubi i brzydcy. lubila seksidrinki. - mysle, ze tutaj nie moga wywalac za żadne pierdoły, trzeba by pewnie kogos zabic albo przejechac samochodem kota dyrektora, zeby cie wyrzucili - stwierdzila, mieszajac slomka w swoim drinku. - bo jak stad by nas wyrzucili, to juz chyba nie byloby innego miejsca, gdzie by nas przyjeli... - zyla w przekonaniu, ze to najgorsza szkoła na świecie. - ale jeszcze mnie nikt nie wywala. chyba, ze o czyms nie wiem... - zmarszczyla nieznacznie czolo.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 7:38 pm

sory ze tak dlugo ale gadalam z iman. pozdro ze dzisiaj sie mialysmy widziec u niej ale ona nie mogla a jutro mariana mowi ze chyba jednak nie bedzie mogla bo jedzie na lotnisko po kolezanke (bo jej koolezanka z nia mieszka i z jej tata wtf) i w ogole ;/ - mysle ze to prawda. dyrektor wyglada mi raczej na faceta ktory ma fretke a nie kota - powiedzial zastanawiajac sie nad tym jeszcze przez chwile. pokiwal glowa przekonany ze dobrze zgadl i napil sie swojego drinkaseksi (inny niz seksidrink ofkoz). - mysle ze to prawda. wszyscy skonczylibysmy jako prostytutki - zawsze chcial byc prostytutka od kiedy naczytal sie o glamurus zyciu alejandro mego.
Powrót do góry Go down
clover
drakula
clover

Liczba postów : 146
Reputation : 0
Wiek : 34

Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 7:42 pm

ale masz kolezanki;/ xd - w zasadzie sam dyrektor wygląda trochę jak fretka - stwierdziła, a potem rozejrzała się dookoła, by sprawdzić, czy dyrektor nie siedzi na przykład obok niej albo za nią nie stoi, ale nigdzie go nie widziała. w zasadzie trochę się bała, że ją wyrzucą, a naprawdę nie sądziła,by potem ją gdziekolwiek chcieli. poszłaby do tej szkoly z community. - zurych stalby sie miastem prostytutek - stwierdzila i westchnela. ona chyba nie planowala takiej kariery. wolałaby zostać księżniczką. księżniczką-jednorożcem na przyklad.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Vertigo - Page 3 _
PisanieTemat: Re: Vertigo   Vertigo - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Vertigo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Tańce i hulańce-