super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 joy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 9:42 pm

zw dluzsze albo sobie poszedl nie wiem...
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 9:58 pm

no gordon to prawie jak gordy to może juz trochę umarłaś :p -twoja mama ma przecież pokaźne cycki. -juz nie raz gapila sie na cycki innych kobiet. -pewnie zostaly jej po ciazy. w czasie ciazy urosly, a ze ty praktycznie nic nie jesz to nic z tych cycow nie wyssałeś. -westchnęła. jezu ona ciagle wzdycha a ja mam biedny zasób słownictwa. -widzisz. właśnie sam sobie pokazałeś jak bardzo twoja mama cie kocha. swoja droga to nie pamietam twojej niani.


to jak tam bedziesz chciala;d
Powrót do góry Go down
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 28, 2010 10:37 pm

z tego wszystkiego zasnął bo ja lecę spać!!!
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeSob Paź 09, 2010 10:59 pm

no i pozdro, ze ma chate.
czekała z alko na adelaide i rozmyslala o tym co by tu jutro ugotowac na obiad. zastanawiala sie ciezko nad duszona kaczka. tylko nie udusila zadnej kaczki jeszcze wiec nie miala takiej. ok. pozdro bezsens.
Powrót do góry Go down
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeSob Paź 09, 2010 11:20 pm

pozdro ze odpisuje po jakichs 20 minutach zal ;/ przyszla w podskokach dzierżąc w reku wodke. zapukala a raczej zawalila piescia do drzwi. wogole przypomnialo mi sie jak pani od biologi uczyla moje kolezanki pukac jednym palcem, to bylo dziwaczne ;x
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 11:03 am

pozdro, ze ja odpisuje po paru godzinach ;d ja pukam dwoma palcami, a do domu całą pięścią ;/ HEHEHEH. otworzyla w podskokach bo nie spodziewala sie nikogo innego. -sto milionow lat! -krzyknela rzucajac jej sie w ramiona jak zakochana nastolatka. no i pozdro picie wodki o 11 rano w niedziele. -właź właź! -zaprosila ja bo nie miala zamiaru pic na zewnątrz.
Powrót do góry Go down
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 12:03 pm

weszla bardzo chetnie do srodka bo pewnie zmarzla jesli w zurychu jest tak zimno jak u mnie ;/ zdjela kurtke zeby powiesic ja na wieszaku ale wieszaka nie znalazla wiec rzucila ja gdzies, pewnie joy na glowe. bo moze byla taka chuda ze adel pomyslala ze jest wieszakiem.....- hejka sklejka. - powiedziala usmiechajac sie, pewnie to bylo ich przywitanie z dziecinstwa. dosc dziwne.... xd - troche sie tu zmienilo.....-powiedziala rozgladajac sie po mieszkaniu.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 12:13 pm

Rzuciła kurtkę adelaide na ziemię, bo nie było ją stać na wieszak. Musiała sprzedać wieszak, żeby mieć na kieliszki do wódki. -No sklejka sklejka. -powiedziała i zachichotała, bo pamiętała to ich lamerskie przywitanie. Były wtedy na placu budowy i adelaide wpadła w sklejkę ;/ -no wiem. chciałam mieć mieszkanie w stylu marii antoniny. -powiedziała i pokazała mieszkanie, ale jej nie wyszedł ten styl marii antoniny, bo mieszkanie było dosyć nowoczesne. -to pijemy. -powiedziała ustawiając kieliszki i zapraszając adelaide do spoczęcia na kanapie. dawno nie pisałam tak czerstwych postów i za półtorej godziny mam pociąg do bydgoszczy omg;/
Powrót do góry Go down
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 12:20 pm

jedziesz do domu ? bo juz niewiem ;/ -ah maria antonina. - westchnela, bo to pewnie bylo marzenie wszystkich nastolatek. usiadla na kanapie i postawila nawet wodke na jakims stoliku, bo jak wspominalam w pierwszym poscie wziela ja ze soba . no....klepnela rekami w uda i czekala az joy poleje im do kieliszkow. - jak wczoraj szlam do ciebie, nie spotkalam nikogo na ulicy.....to nienormalne, zabilas wszystkich sasiadow ? - zapytala unoszac brew - tak jak tego golebia wtedy na podworku....-zaczela wspominac...-i to nie na naszym podworku....-pewnie byly mieszczankami ;// lans.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 12:26 pm

jestem teraz w domu, a jade do bydgoszczy, zeby dalej studiowac. zal roku ;/ -maria antonina miala identyczny. -pochwalila sie telewizorem, ktory kupila w zeszlym tygodniu. joy nie miala pojecia kim jest maria antonia. myslala ze to jakas sławna tenisistka więc wiesz... Wzięła wódkę i polała im do kielonów. Ręce jej się trzęsły, bo dawno nie piła. -Zdróweczko. -Powiedział i stunkela swoim kieliszkiem o jej i wypila wódkę. -dobrze wiesz, że ten gołąb był potrzebny do rytuału sprowadzenia księżnej Diany do świata żywych. -pokręciła głową bo nie wierzyła, że adelaide nie pamięta. -szczerze mówiąc to chyba jesteśmy jedynymi mieszkankami w zurychu. -wyznała, a w tle zabrzmiała groźna muzyka.
Powrót do góry Go down
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 12:34 pm

ojezu, moja mama i dwie siostry takie starsze duzo bawia sie z dziecmi w jakies rymowanki i siadaja pozniej cos o jakims lisie o juz wiem 'chodzi lisek kolo drogi....' boje sie......naprawde. wypila zawartosc kieliszka i nawet sie nie oblala ! chwile pozniej zaczela myslec nad ta ksiezna diana...i uderzyla sie reka w czolo. - no tak, calkiem o tym zapomnialam....myslalam ze most wysadzilysmy zeby ja sprowadzic ale to by bylo bez sensu....-powiedziala kiwajac glowa. - tak myslisz ? - zapytala, pewnie przezyja historie jak w ksiazce stephena kinga 'desperacja' ktora nie chwalac sie, czytalam ;d - zazwyczaj w takich chwilach jako jedyni zostaja kobieta i mezczyzna zeby mogli zrobic dziecko i podtrzymywac ludzkosc, czy jakos tak.....-pewnie wypila jakies wino w drodze do joy....
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 12:41 pm

lubie lisy;/ nie powinnaś się bać lisów;/ -BOŻE AD! -polała im po kieliszku, bo straciła cierpliowśc do jej braków w pamięci. -Most wysadziłyśmy po to żeby uczcić pamięć ofiar z 11 września. Bo bardzo to nami wstrząsnęło. -Napiła się wódki wcześniej wznosząc toast czy coś takiego. Nie lubię stiwena kinga a jedyna jego książka jaką przeczytałam do 'ręka mistrza' i audiobook 'carrie' :d -Może jakoś nam się uda i zapłodnimy Ciebie czy coś. -podrapała się po ręku.
Powrót do góry Go down
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 12:47 pm

ja sie boje mojej rodziny xdd - co ty mowisz ? przeciez zeby uczcic ich pamiec wystrzelilysmy fajerwerki i zestrzelilysmy samolot prezydencki...- powiedziala krecac teraz glowa zeby uswiadomic joy ze sie myli. wypila wodke i teraz sama nawet polala. - nienienienienienienie, rozstepy, bolace piersi...i wogole nie - powiedziala zniesmaczona i poklepala joy po ramieniu. bo moze wydawalo jej sie ze powiedziala cos co wymaga poklepania po ramieniu. boze ale ze mnie ofiara, pisze bez sensu ;/ ja kocham stefana, ale kilka jego ksiazek bylo nieudanych ;/ zalezy na jaka sie trafi ;/
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 12:55 pm

-nie no proszę Cię. to nie ta pora roku. Zobacz kiedy były te zamachy na WTC a kiedy zestrzeliłyśmy ten samolot. Za mało bierzesz i pijesz i potem masz ubytki w pamięci Ad. -Też ją poklepała po ramieniu, bo uznała, że tak trzeba czy coś. Wypiła, bo ją suszyło od ostatniego picia. Napisałam BICIA ;/ -Nawet z rozstępami byłabyś seksi... -powiedziała jej komplement, bo zależało jej na dziecku i chciała żeby to adelaide była ojcem jej dziecka... Ja też piszę bez sensu ale co zrobisz? :d idę na pociąg i odpisze Ci za 3 godzinki, albo coś ;d paa;*
Powrót do góry Go down
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 12:59 pm

adel zmarszczyla czolo starajac sobie przypomniec jak to bylo i wzruszyla ramionami. - i tak bylysmy najwiekszymi hardkorami....-powiedziala usmiechajac sie i wypila wodke, ale nie cala tylko kieliszek...- nie jestem gotowa na bycie matka/ojcem....-wytlumaczyla sie, nie chciala zrobic joy przykrosci. - chce miec z toba dziecko, ale jak je sama urodzisz....albo adoptujemy. - dodala. czekam z niecierpliwoscia ! ;* ehehehe. nie rozmawiaj w pociagu z nie znajomymi ;/
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimePon Paź 11, 2010 6:17 pm

-prawda. nie było na nas mocnych. -az jej sie łezka w oku zakrecila na mysl o tych wszystkich przezyciach, ktore przezyly bedac mlodymi kobietami. chcialam napisac mlodymi matkami, ale to nie pasowaloby do siebie. -wiesz co... ta adopcja to wcale nie taki zly pomysl. a jak nie uda nam sie adoptowac to mozemy ukrasc jakies dziecko ze sklepu. zawsze chcialam adoptowac. -zajrzala do portfela gdzie nosila zdjecia dzieci angeliny i jakies zdjecia obcych dzieci, ktore wycinala z gazetek LIDLA. -przyjmiesz moje nazwisko czy zrobisz dwuczłonowe? -zapytala, bo to calkiem istotna sprawa dla niej. w ogole sry ze wczoraj nie odpisalam, ale jak jechalam to POCIAG NAM SIE ZEPSUŁ :/ ale to Ci w mailu napisze;d
Powrót do góry Go down
adelaide
doktor zaraza
adelaide

Liczba postów : 68
Reputation : 0
Wiek : 31

joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 12, 2010 4:56 pm

moze niewiem, uznajmy ze poszly spac czy cos, bo juz jakos wene stracilam,. sory ;// i sory ze dopiero dzisiaj odpisalam ..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




joy - Page 4 _
PisanieTemat: Re: joy   joy - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

joy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Mieszkalne-