super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Zürichhorn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Zürichhorn _
PisanieTemat: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 8:17 pm

Zürichhorn Zurich-lake-sculpture-park-near-zurichhorn-large
Powrót do góry Go down
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:39 pm

teraz jest tyle parków, że nie mogę się zdecydować, który wybrać ;/ gordy był bardzo ambitny i uznał, że trzeba nabyć masy miesniowej chociaż trochę, wiec dzisiaj rano postanowił, że pobiega. ale niestety nie przewidział tego, że jego organizm nie przyjmie tego zbyt radosnie i po tym, jak spedzil dziesiec minut biegajac dookola jakiejs lawki i tego czegos na zdjeciu, to rozsiadl sie na schodkach, sapiąc jak po przebiegnięciu maratonu. mial krotkie spodenki i jakas sportowa koszulke, i bylo mu niezwykle zimno. i oczywiscie nie wzial ze soba wody.
Powrót do góry Go down
lourdes
szkieletor
lourdes

Liczba postów : 101
Reputation : 1
Wiek : 31

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:42 pm

haha wiem;/ pewnie lourdes sie odwrocila siedzac na lawce z kogo dzieciaki maja taka polewe i zauwazyla osobe z dlugimi wlosami ktora jak widac byla zalana potem (xd) i pomyslala ze to jakas dziewczyna i ze bedzie jej smutno ze sie z niej smieja i w ogole. podeszla i dala mu/jej buteleczke z woda - na pewno jestes spragniona! - powiedziala a potem zaczaila ze to facet xd
Powrót do góry Go down
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:47 pm

boże biedny gordy!!!!!:cccc az mi z jego powodu smutno! nie wiedzial, ze mowila do niego, bo był zajęty probami wyrownania oddechu i przygladaniem sie swoim kolanom (strasznie kościstym, psy mylily jego kolana z koścmi), ale potem uznal, ze to moze jednak do niego, więc podniósł na nią wzrok i zamrugał kilka razy. - slucham? - spytał, patrzac najpierw na nią, potem na butelkę wody, potem znowu na nią.
Powrót do góry Go down
lourdes
szkieletor
lourdes

Liczba postów : 101
Reputation : 1
Wiek : 31

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:51 pm

lourdes jak nie ona polozyla swoja dlon na buzi bo powstrzymywala sie od smiechu a druga podala mu te wode. potem oderwala swoja pierwsza raczek i machala ze niby jej bylo goraco a to byl niby ten lek na smiech wolne zarty. - przepraszam - powiedziala potem dosc powaznie i stwierdzila - chcialam pomuc a wyszlo ze jestem okropna, prawda - odparla siadajac obok niego. i tak ja zaraz wygoni...
Powrót do góry Go down
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:57 pm

miała jednak szczęście, bo gordy nie dosłyszał jej jakże obrazliwych słów (gordon uważał się za całkiem męskiego nawet jak chodził w rurkach), więc tylko się uśmiechnął do niej jakby była matką teresą i napił się wody. wypił od razu pół butelki, bo był niezwykle spragniony. - nieprawda. nie uważam cię za okropną. dzięki za wodę. kocham cię. chyba bym umarł, jakbym się nie napił - powiedział i odetchnął, stawiajac butelke obok siebie na wszelki wypadek, jakby znowu mu sie pic zachcialo.
Powrót do góry Go down
lourdes
szkieletor
lourdes

Liczba postów : 101
Reputation : 1
Wiek : 31

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 1:02 pm

usmiechnela sie sama do siebie, bo w koncu to musi byc takie dopelnienie; lourdes jest slepa a gordy bedzie gluchy. pewnie uznala ze jej reputacja maleje bo siedzi kolo dziecinnego pajaca, ale tylko ja tak mysle ona nie wiec powiedziala - nie musisz mnie kochac, jakbys sie nie napil z mojej wody to by ci dzieci daly... - potem sie zamyslila bo w koncu jakby byla dzieckiem i by sie z niego smiala to by mu wody nie dala no coz moje filozoficzne pomysly. zasmiala sie, bo wygladal serio dosc zabawnie - ide, na kawe, idziesz? - spytala po chwili bo cukier i kofeina jej spadala
Powrót do góry Go down
lourdes
szkieletor
lourdes

Liczba postów : 101
Reputation : 1
Wiek : 31

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 1:07 pm

/dobra to potem jak cos dokonczymy przeniesiemy sie w czasie!
Powrót do góry Go down
gordy
hannibal lecter
gordy

Liczba postów : 231
Reputation : 3

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 1:25 pm

/okej! bo wlasnie teraz mi internet sie zepsul ;d

- jasne, że idę. jesli się mnie nie wstydzisz. pewnie wyglądam, jakbym spadł z drzewa, albo wpadł pod kosiarkę - rzucił okiem na swoje spodenki, która były trochę postrzępione, bo sam je zrobił z długich dzinsów. ale nie obciął calkiem nogawek, bo nie byl zadna laska, ktora chodzi z odslonietym tylkiem. niewazne. - nie sądze, żeby dzieci miały mi dać wody - powiedzial i rzucil pelne wrogosci spojrzenie w kierunku dzieci. musi im podpalic domy. i pewnie poszli na kawke, to jak wrocisz to mozesz zaczac.
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 8:12 pm

Siedziała pod tym wygibasem czy czymś tam. Czyściła sobie buta, bo weszła w błoto (nie gówno). Nuciła też sobie cheryl cole, bo się w niej podkochiwała i marzyła, że ją spotka. życie.
Powrót do góry Go down
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 8:35 pm

przysiadl obok niej i pewnie byl po bieganiu bo chcial zrzucic w talii moje sloneczko i mial ze soba butelke wody. spojrzal na seksbombe i troche zesmutnial ze sie tak meczy z tym docieraniem... - sprobuj trawe! - zabrzmialo to tak jakby miala zapalic trawe, a on byl dzis i ostatnio jakos grzeczny, niemozliwe - pomoze, zawsze pomoga, nawet jak sie zle czujesz - chodzilo mu ze mozna sie na niej polozyc ale coz juz sie i tak pograzyl..
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 8:40 pm

-a masz przy sobie trochę trawy? -zapytała zdziwiona, że nieznajomy proponuje jej narkotyki. bo niestety tak odczytała jego 'trawę'. przestała czyścic buta, a zużytą chusteczkę wrzuciła do torebki i spojrzała na niego. -dbasz o formę, co? -zapytała, bo miał pewnie plamy na klacie i pod pachami i zauważyła, że biegał. uśmiechneła się, bo uwielbiała się uśmiechac do przystojnych chlopców. to było jej hobby.
Powrót do góry Go down
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 8:45 pm

- wiedzialem! mamy cie - jednak sam adrien mnie oszukal bo lubil gre slow - chodzilo mi o zwykla trawe, ja jestem super grzeczny wiec wiesz - usmiechnal sie bananowo i spojrzal na jej buciki potem zerknal na nia ogółowo - dbam dbam, to widac tez... - najwyrazniej spojrzal na jej cycki a nie brzuszek.. niegrzeczny byl jednak
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 8:50 pm

w ogole zajebiste ma imie<3 HHEHEHEH. Zaśmiała się z jego żarciku, bo uwielbiała poczucie humoru. W ogóle z tego co widzę to uwielbiała dzisiaj wszystko. Albo miała dobry dzień, albo nawdychała się kleju czy czegoś tam. -Nie wyglądasz na grzecznego. -Uśmiechnęła się lekko i spojrzała na jego bica. -Mogę? -zapytała całkiem niewinnie. Chciała sprawdzic czy rzeczywiście o siebie dba. No więc nie czekając na odpowiedź ścisnęła lekko owy bic. -Miło. -pokiwała głową z uznaniem. -Jestem Joy. -przedstawiła się wyciągając w jego stronę rękę.
Powrót do góry Go down
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 8:55 pm

dzieki <3 a joy mi sie z gazeta kojarzy xd tez sie do niej usmiechnal ostatnio spedzil czas z antoinette ktora byla niesmiala i cicha i spotkal prawdziwy ogien /tak myslal przynajmniej - prosze - byl troche zmieszany, ale pozytywnie zmieszany i pomyslal ze fajna i normalna babka z joy - ja jestem adrien - podal raczker, a wlasciwie lapsko bo faceci raczek nie maja.. - umyj buty w fontannie! beda swieze jak aquafresh - nie wiem skad mi ta pasta sie w glowie wziela, nawet nie mam jej w domu;o
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 8:58 pm

ahhaha:d nie no pewnie joy była takim ogniem, bo ja nie lubie grac nieśmiałymi dziewczynami. trudno. nawet nie umiem. więc zdecydowanie była ogniem. Uścisnęła lekko jego rękę. -Proszę prosze jakie dłonie. -obejrzała sobie jego dłoń. -Widzę, że dbasz o wszystko. -Posłała mu uśmiech i już wypuściła rękę, żeby sobie nie myslał, że go napastuje seksualnie czy coś. Chociaż jakby nie patrzec to chciałaby. -Spędziłabym noc w więzieniu za kąpiel w fontannie. Ale jakbyś dołączył to nie miałabym nic przeciwko. -Posłała mu jeden ze swoich seksownych uśmieszków.
Powrót do góry Go down
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 9:02 pm

adrien zasmial sie bo joy byla totalnym przeciwienstwem pierwszej napotkanej niedawno dziewczyny, w sumie to nie wiem jakie kobiety go pociagaja, pewnie i te i te xd - kokietujesz! czuje sie niezrecznie.. ale przyjemnie - odgarnal jej wlosy i wzial za ucho - heheh, mialabys kogo molestowac! no jasne! ale w sumie, zobaczylbym miss mokrego podkoszulka... idziemy? - zazartowal, pewnie wolal ja wziac na herbate albo zaprosic do domu...xd
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 9:16 pm

No to dobrze, że kręcą go i takie i takie, bo to pokazuje, że jest stuprocentowym facetem, a o to przecież w facetach chodzi, nie? :d -Może troszkę. -Wzruszyła ramionami i przygryzła wargę. -Ale zdradzę ci sekret, że lubię troszkę pokokietowac. -dobrze, że nie powiedziała pokrokietowac;/ Przejechała mu palcem po policzku i wstała. Nawet się okręciła, bo jednak coś wzięła chyba. -a gdzie chcesz mnie zabrac? -zapytała unosząc brwi. -Jestem otwarta na wszystko.
Powrót do góry Go down
adrien
drakula
adrien

Liczba postów : 149
Reputation : 3
Wiek : 33

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 9:27 pm

no adriena na takiego kreuje ale co z tego wyjdzie.. jezu z tym palcem na policzku mi sie effi i cook przypomnieli lowe<3 - no dobrze, ja sie calkowicie tobie opieram - powiedzial zmyslowo - jak chcesz mozemy przejsc sie do mojego krolestwa. parze najlepsza kawe swiata i mam jeden ciekawy okaz - niech sie domysli czy chodzi mu o jego meskosc czy o cos z jego domu!
Powrót do góry Go down
joy
joker
joy

Liczba postów : 286
Reputation : 7

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 9:30 pm

-brzmi niesamowicie interesująco. -uśmiechnęła się i wzięła swoją torbę. wyciągnęła też rękę w jego stronę. -a więc prowadź. -zaproponowała i możesz zacząc. daje Ci zgodę :d
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimePią Sie 27, 2010 9:58 pm

siedziała na ławce i paliła papierosa. była załamana po wczorajszym dniu i właściwie nie wiedziała co się dzieje. patrzyła przed siebie i waliło ją to, że może zostać zgwałcona albo i znów pobita. smutne, wiem.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimePią Sie 27, 2010 10:02 pm

chciał poznać okolicę, w końcu był tu nowy, szedł tą trasę i przyuważył jakąś blondi, luckas chciał troszeczkę zaszpanować, ruszył pewnym krokiem w stronę ławki i potknął się o kamyk. to nic. chwiejnym krokiem, przysiadł na ławce i udawał, że nic sie nie stało nie zdejmując uśmiechu z buźki. trochę mu mina zrzedła gdy zobaczył siniaki na twarzy dziewczyny - mogę ? - wolał zapytać, może laska walczy w klatkach razem z popkiem z firmy, albo coś jeszcze gorszego, przynajmniej tak wyglądała.
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimePią Sie 27, 2010 10:05 pm

nie miała siniaków na twarzy xd ale ok niech ci będzie - tak, oczywiście - powiedziała i spuściła głowę w dół zasłaniając twarz włosami. ludzie na nią patrzyli jak na jakąś patologię, to straszne dla addie, bardzo. zachciało jej się płakać, była zawsze taką wredną osobą, a teraz po wpierdolu za nic, zrobiła się prze arcy grzeczna, serio. znaczy na pewno ze złej strony coś jej pozostanie, no ale... czaisz conie.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimePią Sie 27, 2010 10:09 pm

to pobili ją bez siniaków?! to może rany kłute ? zaraz musze się z tą walką zapoznać - no ok, dzieki. palisz? a tak widze.. - zmieszał się i to cholernie, wiedział, że jakoś musi ją wyciągnąć z dołka, szkoda, że nie zauważył, że dziewczyna dopiero co odpaliła szlugę. głupio mu się zrobiło, sam wyjał fajkę i zaczął się delektować wiśniowym djarumem - jestem luckas - nie podał dłoni. wystarczyło się przedstawić, tak myślał.
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitimePią Sie 27, 2010 10:12 pm

- a ja addison - odpowiedziała lekko się uśmiechając, przynajmniej na powitanie nie zaczął trzaskać nią o ławkę ;c xd popatrzyła na lucka - strasznie wygląda moja morda? - uznała, że nieznajomym najlepiej się zwierzyć, a luckas wyglądał na kogoś kto być może ją wspomoże *nie czuje, że mi się rymuje* i odgarnęła włosy do tyłu - w dzień przez tego sukinsyna muszę chodzić w okularach, ale i tak się chowam i siedzę w akademiku zakryta kocem po sam nos - westchnęła i wyjęła kolejnego szluga.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zürichhorn _
PisanieTemat: Re: Zürichhorn   Zürichhorn Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zürichhorn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Świeże powietrze-