super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
AutorWiadomość
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:18 pm

załpał ja niby przypadkiem od tylu za biodra i szepnal do ucha - w ogole to luckas jestem, milo mi - usmiechnal sie i kucnąl do szafki po cukier. nasypał z torebki do szklanki. na szczescie nie slyszal porpozycji flojda kierowanej do addison i wyszedl z kuchni, puszczajac oko blondynce na koniec - blondynce addison.
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:19 pm

- a po studencku! - zaczaiła o co chodzi w końcu - okej! - nawet nie zauważyła, że luck wszedł i jakaś lasia. patrzyła na floyda. oblizała wargi z podniecenia i zapomniała, że miała zaliczyć dziś luckasa;/
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:20 pm

poszedl sie pociąć do lazienki. i spiewal goodbye my almost lover jak majkel w ofisie:c. albo dalej siedzial na kanapie i nic nie spiewal. a i skoro joan do niego przyleciala to sie trochę rozbudzil i usmiechnął się do niej, bo leciał na jej włosy. - cześc. jestem troy i w zasadzie sam nie wiem, co tu robię. to jakas wasza mała zamknieta impreza, czy cos? - spytal, rozgladajac sie dookola po mieszkaniu flojda.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:21 pm

więc zaciągnął się, położył rękę na szyi addison, otworzył usta i przyłożył do jej ust i dał jej swój dym, to było strasznie fajne, jak rybi pocałunek! ale potem musnął czubkiem języka jej dolną wargę, przejechał po niej całej i zaczął ją całować, a papierosa zgasił w popielniczce, by drugą rękę położyć na jej kolanie.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:23 pm

/dobrze ze jej sie nie zrzygał w buzie.
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:23 pm

- Gdybym tylko wiedziała - wzruszyła ramionami i przewróciła teatralnie oczami, opadając na kanapę. - Wiesz, właściwie to chyba nie będę się już z nimi trzymała - powiedziała, kiwając poważnie głową i marszcząc brwi. - Ogólnie wszyscy tutaj na siebie lecą, liżą i zaliczyli już zgony. Nie tak wyobrażałam sobie grupę przyjaciół... - wyznała mu swoje refleksje. - Są też zjarali. Może wmówimy im, że nie mają kolan? - zaproponowała z entuzjazmem.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:24 pm

stala jeszcze przez chwile w tej kuchni nie wiedzac co i jak, ale potem wyszla za luckasem. - dzieki. za cukier znaczy. -dodala bo nigdy nic nie wiadomo. - to ja juz pojde - wskazala na drzwi, w przypadku gdyby luck byl uposledzony i nie wiedzial o co jej chodzi.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:24 pm

wow, nie wiedziała, że tak to się wszystko potoczy. wrzuciła fajkę do umywalki bo powiedzmy była niedaleko i położyła dłonie na jego plecach, siadając mu na kolanach. złapała go ząbkami za wargi po czym znów wepchnęła mu język do ust wirując nim po jamie ustnej xddd
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:26 pm

szkoda tylko, że jak wychodzila wylał na nią drinka - ja pierdole - czasami tak zastepował slowo przepraszam. spojrzał na kendall, mial tylko nadzieje, ze nie rzuci sie zaraz na niego z pazurami - chyba jednak nie pójdziesz..
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:27 pm

- ta opcja z kolanami jest całkiem niezła... jak chcesz, to możesz trzymac się ze mną albo coś - zaproponował, ale żartem, bo nie był chyba gotów, by mieć przyjaciolke-laske. byl na to jeszcze zbyt malo dojrzaly psychicznie. skrzywil sie, slysząc jakies mlaszczące pocałunki z kuchni i pewnie zabolało go serce, kiedy uznal, ze to pewnie flojd. - czego się spodziewalas w takim razie po grupie przyjaciol, joan? - spytał, przygladajac sie jej.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:28 pm

no, on odwzajemniał pocałunki i naprawdę się lizali, tak bardzo bardzo, w sensie, wow, wirnik języków i te sprawy xd. i z punktu widzenia mojej babci mogłoby to wyglądać obrzydliwie, tymczasem floydowi się podobało, pewnie siadła mu okrakiem na kolanach, wiec jedną dłonią macał jej mikro pierrsi czy co ona tam miała na ich podobieństwo, a drugą trzymał na jej tyłku.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:29 pm

-starasz sie mnie uwiezic? - zapytala unoszac brwi. zerknela w strone troja ktory wygladal pociesznie i doszla do wniosku ze w razie gdyby luck chcialby ja zgwalcic lub zamordowac to schowa sie za troja. zerknela na swoja mokra bluzke przez ktora przeswitywaly jej suty. xd
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:31 pm

nie miała mikro piersi, miała nawet takie dobre! xd czesała mu wargi i w ogóle xd podnieciła się dziewczyna, nawet plecy już ją nie bolały, mimo że trzasnął nią parę razy! zaraz mu wspomni o troyu i po całowaniu, wpierdoli jej znów...
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:32 pm

popatrzyl sie na suty kendall i sie do niej usmiechnal..
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:32 pm

- Wiem, że nie wyglądam na specjalnie uduchowioną, spragnioną ciepła dziewczynę - wskazała palcem czarne obwódki wokół oczu. - Ale takich przyjaciół miałam... w drugiej gimnazjum - wyznała, po czym sama przed sobą stwierdziła, że to dziwne. - Hej, już chyba nie potrzebuję tej całej szkoły - powiedziała zszokowana, myśląc o tym, co czeka ją pierwszego września. - Może mi odbija... przepraszam, że paplam takie bzdury bez sensu... zawsze krytykuję ludzi, którzy zwierzają się dopiero poznanym ludziom. jestem żałosną hipokrytką... - spuściła głowę i zakryła twarz dłońmi.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:33 pm

chyba raczej by jej nie wpierdolił przy wszystkich, bo luckas by mu dał w zęby nawet pomimo przyjaźni, eh. w każdym razie floyd całował naprawdę dobrze, miał duże doświadczenie i tak dalej. w końcu jednak się od niej odlepił, nie wiem jakim cudem, ale jego zdaniem była trochę młoda. w każdym razie oparł czoło o czoło addison i się wyszczerzył, obie ręce teraz trzymał na jej tyłku.
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:33 pm

popatrzyła się na suty kendall i sie do niej uśmiechnęła..
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:33 pm

suty kendall popatrzyly na troja
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:34 pm

- oj tam, wcale nie.. - faktycznie nie zrobil tego specjalnie, dopiero teraz doszedl do wniosku, ze odwalił kupe dobrej roboty. spogladal katem oka na addison, nawet nie był zazdrosny, wiedział, ze nastepna impreza i moze ja polizac, ale czy mu sie bedzie chciało.. - zostan, nic Ci nie zrobie, ej ! - spojrzal na kendall.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:34 pm

- nie wiem, czy jestes taka hipokrytką, ale nie wydaje mi się, zebys byla żalosna - zapewnił ją i pogladzil ją po ramieniu w ramach pocieszania. potem się znowu usmiechnal tym razem do sutkow joan. albo tylko do niej. - idziesz do tej szkoly, tak? pierwszy rok? - spytał, przygladajac sie jej. przez ten paskudny (przynajmniej jego zdaniem) makijaz wygladala na sporo starsza, wiec nie potrafil okreslic ile miala lat.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:35 pm

/ aha zapomnialam o sutach. no wiec byl pod wrazeniem i tak dalej ;*
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:36 pm

addie nie widziała przez ścianę sutów kendall i się nie uśmiechnęła, znaczy uśmiechnęła się ale do floyda. - dobrze całujesz - stwierdziła... popatrzyła na niego - wiesz co floyd, muszę już iść - zaczęła z niego schodzić xd
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:37 pm

wlozyla rece pod swoja koszulke od dolu i odsunela material koszulki nieco od piersi bo sie wstydzila, tak to jest jak sie nie nosi bez stanika. - dobra, bo i tak nie chce umrzec na zapalenie pluc - wzruszyla ramionami. - jak sie w ogole nazywasz? - zapytala i usiadla na stole
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:38 pm

Westchnęła ciężko, podniosła się jednak, zamachując przy tym długimi włosami. - Pierwszy rok - wyznała z niesmakiem i nutką niechęci w głosie. - Chodzisz tam? Bo, uwierz, wydajesz się całkiem normalny. Ta szkoła przyprawia mnie o dreszcze, a to, że do niej idę, kumuluje moje uczucie bycia wariatką - wyznała po raz kolejny, kiwając głową z przejęciem. Chwilę potem spostrzegła uśmiech chłopaka i odwzajemniła go najszczerzej, jak potrafiła. Chyba uczucie zamroczenia po alkoholu minęło, wróciły jednak oznaki przeziębienia. Pociągnęła kilka razy nosem.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:39 pm

- okay - powiedział i wsumie fajnie, bo nie miał ochoty na takie siedzenie z nią, poza tym miał trochę wyrzuty względem troya. i to i tak on pierwszy wyszedł z kuchni do salonu. - cześć, kendall. bo masz na imię kendall. dobrze pamiętał? - zapytał, wyrastając kendall zza pleców. musiał ją obczaić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




floyd - Page 8 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Mieszkalne-