super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
AutorWiadomość
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:40 pm

ok to poszla do akademika,elo
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:41 pm

- bez przypału - usmiechnal sie do niej, widok sutów nie byl mu obcy, ani nikomu z tego pomieszczenia - jestem luckas, podobno mam chodzic do tej pojebanej szkoly - przewrocil oczami i wrocil wzrokiem na "mokrą" kolezankę - a ty ? kendall ?
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:43 pm

floyd musial sie popatrzec na jej suty.. przez to pociąganie nosem pomyslal, że joan placze, ale potem uznał, że to całe szczeście tylko, albo i aż, katar, wiec przestal się martwić. - tak, chodzę tam. i możesz mi wierzyć, że nie jest tam aż tak źle! - zapewnił ją, ale potem sobie przypomniał, ze tez jest na pierwszym roku. - to znaczy ja tez bede tu pierwszy rok, ale wiele o niej slyszalem i nikt mi nie mowil, ze ta szkole jest jak więzienie albo cos w ten desen - zapewnił ją. - poza tym.. co takiego zrobilas, ze cie tutaj wyslali, co? - spytal i rzucil okiem na flojda.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:45 pm

- no, kendall - podniosla glowe zeby zerknac na flojda. - nie jest taka znowuz pojebana - powiedziala luckowi w ramach pocieszenia i zalozyla noge na noge ale miala na sobie majtki i nie odpierniczyla nagiej broni.wyciagnela dlonie spod koszulki, zastanawiajac sie czy teraz oboje ja zgwalca.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:47 pm

- hej, kendall - przez to, że był po dwóch skrętach i kilku kieliszkach wódki, był milszy dla otoczenia. pooza tym całowanie się z addie wyprodukowało u niego mnóstwo endorin, ale wiadomo, nie aż tyle, co po troyu, ej. - przebijają ci suty - zauważył, ale to powiedział bardzo poważnym, rzeczywotym tonem. mrugnął do luckasa. - więc może... dam ci jakąś swoją koszulkę, hm?
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:48 pm

ona niczego nieświadoma wypięła klatkę piersiową do przodu. Jeżeli patrzył na jej suty. Rozciągała się. - Zaćpałam się... - dodała ściszonym głosem, bała się, że przestraszy niewinnego chłopaka. Pewnie już to zrobiła... - Bez sensu w takim razie nadawać taki status zwykłej szkole! - stwierdziła, zerknąwszy na niego i zagryzając wargę. Wyciągnęła przed siebie długie nogi. Chwilę potem podążyła za wzrokiem Troya i zatrzymała się na postaci Floyda. - Chcesz z nim pogadać? - spytała po chwili, dochodząc do wniosku, że pewnie po to przyszedł do tego mieszkania.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:48 pm

- to sie okaze - zalozyl rece na ramiona i przygladal sie na zmiane troyowi i kendall - ile masz lat ? - w dzisiejszych czasach naprawde trudno okreslic wiek dziewczyny. spojrzal na floyda - nie dawaj ! jest ok !
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:52 pm

oblizał ustami i pokiwał głową ze zrozumieniem. - ach, no tak, rozumiem... nie no, może jest tu trochę inaczej niż w zwykłej szkole. to znaczy nie wiem, jak to jest z nauką i tak dalej, moze będą nas traktowac jak niedorozwiniętych umyslowo czy cos w ten desen - zaśmiał się. potem ponownie zerknął na flojda, ktory najwidoczniej zarywal laske z sutkami, wiec tylko pokręcił glowa i wrocil wzrokiem do joan. - nie, chyba nie chce. najwyzej pozniej z nim pogadam - powiedzial obojetnym glosem.
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:55 pm

Położyła mu rękę na ramieniu i uśmiechnęła się pokrzepiająco. - Myślę, że takie traktowanie w moim kierunku będzie jak najbardziej wskazane - wyznała, oscylując swoje umiejętności na niewielkie. Zerknęła na skórę swoich gołych nóg. - Chyba zamarznę wracając do akademiku pieszo - stwierdziła, myśląc też o tym, jak bardzo popękaną ma skórę! - Nie martw się - szepnęła tylko i, opierając się na nim, wstała szybkim ruchem. - W takim razie może ze mną zatańczysz? - spytała, uśmiechając się wesoło.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:56 pm

kit z tym, że nikt nie włączył muzyki!!
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:57 pm

/ hhahah xd
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 11:58 pm

pisałam na samym poczatku, ze jest wlączona ;/
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:00 am

zastanawiał się chwilę, czy żartowała, ale uznal, ze chyba nie, wiec westchnął i wzruszył ramionami. - szczerze mówiac to nie potrafię tanczyc. i to tak wcale-a-wcale, więc predzej podeptalbym ci stopy - zapewnil ją gorąco. nigdy nie byl dobrym tancerzem, bo mial slaba koordynacje ruchowa. tak samo nigdy nie trafial w pileczke golfowa kijem. - poza tym mysle, ze raczej nie musisz wracac do akademiku, mysle, ze flojd sie nie obrazi, jak sie u niego przespisz. chyba, ze masz cos przeciwko spaniu na kanapie albo na podlodze. albo boisz sie pijanych znajomych...
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:01 am

sory ze tak dlugo! - hmm, mozesz dac - zmarszczyla brwi zastanawiajac sie czemu jest dla niej taki mily, pewnie ostatnim razem mial okres czy cos. - czesto wylewasz dirnki na dziewczyny? -zapytala lucka z braku laku
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:02 am

- zawsze na poczatku znajomosci - usmiechnal sie do niej i spojrzał na floyda.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:02 am

no to poszedł do swojej szafy i wybrał jakiś ciemnozielony, ładny tiszercik z zajebistym nadruczkiem i podarował go kednall. usiadł na stole obok niej i wyszczerzył się do lucasa.
- on to robi bardzo często, bo sprawdza, co mają pod koszulkami w ten sposób! xd
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:03 am

- nie co, tylko ile - poprawił kumpla i wyszczerzył się do niego, troche sie podsmiewując.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:05 am

- och, rozumiem. facetom tez? -zapytala bo wygladal jej troche na geja, nie wiem czemu. nie wiedziala ze gejowstwo to w tym miejscu drazliwy temat... wziela od flojda koszulke i nawet rzucila jakies dzieki. wlozyla ja przez glowe zaplatujac sie w nia bo miala jakas spinke we wlosach ktora jej przeszkadzala. na szczescie nie rozerwala mu koszulki ani nie zlamala karku i po chwili normalnie oddychala. niesamowita przygoda.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:06 am

Pokiwała tylko głową ze zrozumieniem i nieprzeniknionym wyrazem twarzy, ale tak naprawdę ją to dotknęło, i zrobiło jej się przykro. : ( Wróciła na kanapę i rozbiegane ręce przytknęła do kolan. - Boję się pijanych znajomych - stwierdziła, trochę sama przed sobą. - Ale przynajmniej spanie na podłodze nie jest mi obce. W swoim mieszkaniu nie mam łóżka. Dobrze, że akademik je nam przydziela, bo znając swój zapał i zorganizowanie, wciskałabym się do współlokatorki, albo spała właśnie na podłodze - powiedziała, drapiąc się po nadgarstku, nie będąc w stanie utrzymać rąk przy kolanach. - Będziesz mieszkał w akademiku? - spytała z uśmiechem, pamiętając jednak o urazie...
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:09 am

- facetom tylko czasmi, wole dziewczyny tak sie sklada - zasmial sie na mysl o minionych ekscesach u co niektórych. wyjal fajki i zaczał czestowac towarzystwo, a na koniec sam wzial jedna i odpalił - zdalas egzamin nawet. warto bylo wylac drinka - usmiechnał sie.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:10 am

- facetom chyba nie wylewa, ale chuj go wie - wzruszył ramionami i chyba miał fetysz wlosow wszystkich dziewcząt, bo nie mógł się oprzeć i jakoś tak bawił się końcami jej włosów, miała ładne koncówki z tego, co zdążył zauważyć. w ogóle była ładna. i co z tego, że znów podbierał dziewczynę luckasowi, on mu przecież wybaczy...
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:11 am

gdyby wiedział, że tak jej zależało na tym tanczeniu to by z nią zatańczył albo kupilby jej cos na pocieszenie. na przyklad kucyka.. - wow.. masz mieszkanie i jeszcze pokoj w akademiku? zazdroszcze ci.. - westchnął i pokiwał głową. zastanawiał sie, czy joan nie szukała wspołlokatora. - tak, w zasadzie juz mieszkam w akademiku i juz zdążyłem zepsuc kran w lazience i go z powrotem naprawić! - pochwalił sie jej.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:13 am

biedny luckas. - okej, dobrze wiedziec - powiedziala bawiac sie dziura na koszulce, pewnie wypalona papierosem czy cos, patologia to patologia. - a ty, floyd? wolisz chlopcow czy dziewczynki? - zapytala, bo jak juz mowilam nie zdawala sobie sprawy ze to drazliwy temat ;d
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:14 am

zauwazyl, ze floyd dobiera sie do dziewczyny. napisał mu smsa o tresci "bierz, mnie sie nie chce" i usmiechnal sie do niego w chwili gdy uslyszal dzwonek odbioru wiadomosci w jego komorce - ja bede leciec panie i panowie.. - pozegnal sie z kazdym, gdy podszedł do joan nawet jej dal cmoka w policzek, z reszta panow jakas piatka czy dziki okrzyk.

/pa (;
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:16 am

Klasnęła w dłonie z entuzjazmem. - łał, łał, kiedyś interesowałam się mechaniką - wyznała z dumą, sięgając przeszłości. - Ale wciąż mam rozwalony prysznic w mieszkaniu. W ogóle doszłam do wniosku, że mój dom to rudera. Nie mam lodówki. Ani porządnej łazienki. A to, że mieszkam w akademiku, dobrze wpływa na moje zdrowie. - przyznała sama przed sobą z lekkim uśmiechem. - Właściwie to w dziewczyna może mieszkać z chłopakiem? Nie, żebym coś ci proponowała! - nie chciała go wystarszyć... - Chyba, że byś chciał! - nie chciała go obrazić...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




floyd - Page 9 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Mieszkalne-