super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:16 am

roześmiał się i trochę zarumnił. ojejku!
- a wyglądam ci na pedała, kendall? - mruknął i westchnął cicho, jakimś cudem powstrzymując się, by ne zerkać na troya, tylko gapić się na miejsce, w którym ejszcze niedawno było widać suty kendall. - a ty? wolisz dziewczynki czy chłopców?
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:18 am

- jestem zatwardziala lesbijka. nie widac? myslisz ze dlaczego nie nosze stanika? - rzucila jakies czesc za luckiem i nawet usmiechem tez rzucila, bo byla mila. przygladala sie uchowi floyda przez chwile ale nie znalazla nic interesujacego na szczescie.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:20 am

- szczerze mówiąc to nie sądzę, by mozna bylo sie mieszac w pokojach.. poza tym ja mam juz pelen pokoj wiec wiesz. ale wiesz, skoro masz zepsuty prysznic, to moge kiedys wpasc do twojego mieszkania i sprobowac go naprawic. i jakbys chciala je doprowadzic do porzadku, to slużę pomocą - zaoferowal sie. byl troche wstawiony, przez co byl strasznie pomocny i mily, potem będzie załował, jak joan zadzwoni, by umył jej okna. - jak ci sie zyje bez lodowki? co jesz? - spytal.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:23 am

- a właśnie, a dlaczego nie nosisz stanika? pytam z czystej ciekawości - usmiechnął się lekko i pogładził ją po ramieniu. był dzisiaj miły i fajny. - nigdy nie miałem piersi - położył dłonie na swojej klatce piersiowej. - więc nie wiem! - wzruszył ramionami. - jaki może być powód. zazwyczaj nosicie staniki. dasz mi swój numer? - wypalił, bo zainteresowała go sutami ;d.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:24 am

umarl z zazdrosci przez to, ze flojd gadal z laska od sutkow, albo po prostu go zmogło i zasnął na tej kanapie czy gdzies, bo ja lece spac bo tak mi strasznie zimno ze zaraz chyba umre.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:25 am

- bo jestem wolnym ptakiem - powiedzial i zeskoczyla ze stolu ktory na szczescie nie byl szalenie wysoki wiec nie zlamala ani nogi, ani reki, ani nawet kregoslupa. - hmm, dam ci za papierosa. masz balkon? - zapytala majac nadzieje, ze nie przywola tym chamskiegofloyda bo ostatnim razem gdy pytala go o papierosa to byl niemily i miala teraz traume.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:29 am

- okay. to całkiem ciekawa wymiana - powiedział i chciał jej się spytać, za ile papierosów liczy sobie pocałunek, a za ile daje dupy, ale się opanował i nie powiedział tego na swoją korzyść. - w tym mieszkaniu pali się w kuchni - powiedział i złapał ją za rękę. w zasadzie to kuchnia jest połączona z salonem, hehe, popatrz na zdjęcie jaka to jest pipidowa. - ale balkon jest okay. - chwycił papieroski i wyciągnał kendall na balkon, zamknął drzwi balkonowe za nimi, poczęstował ją i oparł się o barierkę. nawet odpalił jej tą fajkę, a potem podał jej komórkę, zeby mu sie wpisała.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:30 am

- a jezeli drzwi sie zatrzasna? - zapytala majac na mysli balkonowe. - umrzemy tu - wziela od niego komorke przytrzymujac zebami papierosa w ustach niczym stary zul i wpisala mu swoj numer. - zapisalam sie jako 'suty'. -powiedziala i oddala mu telefon. ale z niej zartownisia. usmiechnela sie do niego i wydmuchala dym w niebo, bylo jej smutno, ze nie bylo gwiazd, ale przezyla. - ktore to w ogole pietro?
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:35 am

okej zadzwoni, zeby kupil jej lodowke tez lece dobranoc :*
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:36 am

będzie do niej mówił jak tony do michaelle "suty". o rany <3
- chyba czwarte, suty - zachichotał i wypuścił dym nozdrzami, a potem zaciągnął się znów i wydmuchał dwa kułeczka, jedno większe, drugie mniejsze, wyobrażając sobie, ze to są suty kendall z dymu. i naprawdę ciągle ktwiły mu przed oczami jej cycki, o chryste. aż siebie podziwiał za to, że dał jej koszulkę. - nie zatrzasną się, uwierz, a nawet jeśli, to troy tam śpi i chyba by nam otworzył - odparł. - hej, jak to się w ogóle stało, że tu przyszłaś?
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:39 am

- okej, wiec gdyby jednak sie zatrzasnely to umrzemy - spojrzala w dol i spadl jej papieros. - kurde - mruknela, ale trudno. na szczecsie nie podpalila nikomu peruki. odwrocila sie z powrotem do floyda. - potrzebowalam cukru wiec szlam za swiatlem. czy wiesz ze w tym miescie wszyscy chodza spac o dwudziestej? - powiedziala majac na mysli ze dlatego tylko swiatlo u floyda sie palilo. - wiec to twoje mieszkanie, troja czy tego co mi otworzyl? - zapytala. nie myslala o jego sutach.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:42 am

- to moje mieszkanie. jakoś tak zorganizowała się spontaniczna domówka sama z siebie - wzruszył ramionami. - przez moje mieszkanie zazwyczaj przewija się tyle ludzi, że trudno powiedzieć. chcesz jeszcze jednego? - zapytał grzecznie, widząc, że ten papieros jej spadł i nikomu nie chciało się go podnosić. - w ogóle wiesz, że masz ładne włosy? lubię takie blond - powiedział i jej zazdrościł włosów okropnie ;c. pewnie sekretnie zamawiał sobie peruki do domu i je przymierzał przed lustrem, gdy nikt nie patrzył.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:46 am

- chyba nie. nie chce zebys potem przeze mnie nie mial czego palic, czy cos. - wzruszyla ramionami wygladajac jeszcze za barierke. na szczescie nie miala leku wysokosci i nie zemdlala. zerknela na floyda przez ramie i usmiechnela sie. - serio? dzieki. twoje tez sa niczego sobie - dodala z grzecznosci, bo ogolnie byla mila..no. - powinienes zapuscic jak ten hipis ze szkoly - gordy.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:48 am

- o mój boże, nie mów mi o nim. zawsze śmieszą mnie te długie włosy. w ogóle jak on wygląda - parsknął. - ty w ogóle jesteś strasznie ładna, kendall. dobrze, że tu wpadłaś... znaczy, że szłaś za światłem, naprawdę. aż mi głupio, że byłem taki niemiły, bo to przecież jesteś zupełnie fajna - wyszczerzył się do niej. - wchodzimy do środka? kanapa jest zajęta, ale zawsze możemy siedzieć na podłodze czy na ławie... wszedzie da się siedzieć.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:51 am

uniosla nieco brwi bo nie spodziewalaby sie po nim tylu komplementow. prawde mowiac nawet powoli zaczynala myslec ze flojd robi sobie z niej jaja i skonczy jak carrie z filmu carrie. w zwiazku z tym przygryzla dolna warge i powidziala - yy, chyba powinnam powoli sie zbierac. nie chce sie narzucac. pozno juz.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:53 am

- nie narzucasz sie. to znaczy, jeśli mówisz tak dlatego, że rzeczywiście musisz iść albo się mnie boisz... rany, ostatnio dużo osób się mnie boi... sam nie wiem, dlaczegbo - powiedział z pewnym zakłopotaniem i podrapał się aż po czole, bo sądził, że wtedy pobudzi swój ośrodek myślenia i dojdzie do jakiegoś wniosku. - zatrzymaj tę koszulkę. będę miał pretekst, by sie z toba spotkać.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:55 am

- czy ja wiem? moge ci ja wyslac poczta, wiem gdzie mieszkasz - powiedziala ale sie usmiechnela, bo to taki zarcik kosmonaucik. zlapala sie za ramiona bo troche marzla na krotki rekaw a swoja kurtke czy cos tam zostawila w srodku. - mozesz mnie troche odprowadzic, jezeli nie masz nic lepszego do roboty - powiedziala mu.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:58 am

zauważył, że złapała się za ramiona. był strasznie miły i taki po skręcie i w ogole, czyli fajnie miał i fajny był.
- ale dam ci jeszcze sweter. przeziebisz się, skoro masz mokre suty - roześmiał sie aż, bo to śmiesznie brzmiało i nie czekał na odpowiedź, otworzył drzwi i wszedł do środka mieszkania, a potem wyczarował sobie jakąś bluze, którą wciągnął przez głowę i nałożył sobie kaptur, wsadził do jej kieszeni kastet, bo wiedział, ze okolica jest taka a owaka, ona chyba nie miała tej świadomości, szwędając się samotnie. i przyniósł jej też swój sweter. - wszystko mi odeślesz pocztą jak coś.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:00 am

- wiesz, mysle ze chyba jednak zdecyduje sie na spotkanie bo duzo wyjdzie za przesylke - powiedziala i wziela tez swoja kurtke, ktora zalozyla. pewnie przez te wszystkie ubrania wazyla z piec kilo wiecej, ale to nic - dzieki. jestes dzisiaj wyjatkowo mily.. to az podejrzane.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:03 am

- bo czasem jestem niewyżyty. ale ostatnio było ciemno, kendall. ledwo cię teraz rozpoznałem. nie widziałem, że jesteś ładna. to znaczy... ja sam trochę wypiłem. to pewnie dlatego - wzruszył bezrandie ramionami i uśmiechnął się w sumie aż uroczo jak kochany misiaczek, ale raczej nie był zbyt kochanym misiaczkiem. - więc idziemy, co? - zapytał i otworzył drzwi frontowe, wychodząc na schodową. - chodź, ściągnę windę! - i poszedł do windy.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:06 am

poszla za nim, to logiczne! stanela obok przygladajac sie windzie. - aha, czyli jestem ladna tylko jak jestes pijany - wyciagnela taki oto wniosek i tez sie usmiechnela, bo byl jakis taki zabawny calkiem. oblizala usta ale nie jak glodny pies na szczescie i otworzyla drzwi do windy. - panie przodem - powiedziala i weszla przodem bo byla pania, uwierz lub nie. ahaha jaki awek
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:08 am

- nie, nie tylko. inaczej nie brałbym numeru. przynajmniej podejrzewam, że jesteś ładna, kiedy jestem trzeźwy. no więc, jak się spotkamy, to wiesz, powiem ci prawdę i tylko prawdę - uśmiechnął się i wybrał parter. w windzie śmierdziało szczochami, bo jakiś żul tu nasikał wczoraj koło czwartej w nocy, przynajmniej tak ocoeniał floyd. i podszedł do niej i nawijał sobie kosmyk jej włosów na palec i oceniał jak się błyszczą w świetle windy.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:11 am

oparla sie o sciane windy naprzeciwko floyda przygladajac mu sie z bliska. troche ja oniesmielal dzisiaj przez to jaki byl mily wiec powiedziala tylko, ze okej i znowu przygryzla dolna warge. zmarszczyla nieco nos przez ten niezbyt mily zapach i miala nadzieje ze to nie siki floyda bo nie chcialaby sie zadawac z kims kto sika po windach. - wyladowalismy! - zauwazyla wychodzac szybko z windy bo serio sie skrepowala ta bliskoscia!
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:16 am

- okay - powiedział i pomyślał, że kendall pociąga go tak mocno jak troy. to było dziwne, ze przywrównał troya do wyżyn pociągania i atrakcyjności, a kendall mierzył miarką troya, ale nie mógł poradzić nic na to. wyszli z windy i teraz wyszli na ulicę z klatki. rozglądnał się wokół, czy nie ma żadnych głupich typów, bo szedł z ładną blondyną i mógł się ktos przywalić, chociaż floyd wyglądal trochę groźnie z kapturem na głowie, poza tym znali go tutaj i budził respekt, bo umiał się napierdalać. złapał ją za rekę tak po prostu, żeby mieć pewność, że szła obok niego. a potem okaże się, że nie szła, tylko jej ręka mu została w ręce jego dla pozorów. - ile masz lat tak w ogóle?
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:18 am

pewnie miala proteze ale nie chciala sie przyznac, wiec biedny floyd sie zdziwi. okej nie miala protezy. - siedemnascie w zwiazku z czym mam nadzieje, ze ty nie masz jedenastu, bo kolezanki by mnie wysmialy - pokiwala powaznie glowa przeskakujac jakas kaluze, czy cos. nie wyrwala przy tym swojej reki bo tak jakos dobrze sie zsynchronizowali. uniosla glowe w jego strone. - to znaczy wiesz. nie wygladsasz na jedenascie, ale nigdy nie wiadomo, nie? ile masz?
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
Sponsored content




floyd - Page 10 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Mieszkalne-