super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:22 am

- trzynaście - zażartował. - no dobra, dziewiętnaście. nie żartuj z jedenastolatków. słyszałem, że w polsce jakiś zrobił pannie dziecko, oni też mogą być groźni... ale tylko w krajach takich jak polska, rozumiesz - mrugnął do niej porozumiewawczo. nie uważał trzymania jej za rękę za coś super podniecającego, choć było to miłe, po prostu raczej praktyczne. - ale idę do trzeciej klasy, bo tak naprawdę jednego roku odechciało mi się chodzić do szkoły i nie poszedłem wcale. ale tutaj siedzę już trzy lata. znam wszystkich, dziwne, że ciebie nie! to znaczy teraz juz tak.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:25 am

- bo ja w zasadzie dopiero zaczynam w tym roku, wiec to nie takie dziwne - powiedziala mu, w przypadku gdyby to mialo gnebic go nocami i dniami. - w anglii tez jedenastolatek, nie? to znaczy to bylo juz jakis czas temu i to w koncu chyba nie bylo jego dziecko.. nie wiem - wzruszyla ramionami, bo nie ogladala zbyt czesto wiadomosci, typowe. - och, odechcialo ci sie. brzmi bardzo odpowiedzialnie - zasmiala sie.
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:28 am

- ogólnie nie jestem odpowiedzialny... ale teraz tak. w sumie nie wiem, czemu, ale czuję odpowiedzialność za to, by cię odprowadzić do domu. boże, dlaczego ganiałaś w takiej okolicy w takich ciemnościach? na drugi raz jak chcesz przyjść do mnie w nocy, to nie chodź w tę okolicę sama. mówię ci - poradził jej, bo nie mieszkał w najlepszym miejscu, w dzień było tu spokojnie i teraz niby też, ale tylko dlatego, że wiedział, któredy iść. kiedyś się wpakował w strefę jakichś dresów i miał przesrane. ale teraz się nauczył.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:30 am

- wtedy jeszcze nie bylo ciemno - powiedziala mu - poza tym mialam zaraz wracac. cholera - przystanela i zakryla usta dlonia w wyrazie szoku czy czegos tam - zapomnialam zabrac cukru! a po cukier szlam... cholera - pokrecila glowa na swoja glupote! - ale ze mnie gapa. trudno - westchnela i rozpiela kurtke bo bylo jej goraco. - do jutra przezyje. juz jestesmy blisko swoja droga..
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:33 am

- a po co ci ten cukier o... - tu wyciągnął komórkę i zerknął na wyświetlacz. pewnie miał nokię i50. - o wpół do drugiej. na pewno przeżyjesz. możesz przyjść po cukier. widzisz, ile masz powodów by wpaść? masz mi do oddania bluzę, koszulkę i możesz pożyczyć cukier, choć rano bedzie otarty sklep, ale nic nie sugeruję - roześmiał się. - ej, chodź, nie stójmy tak, skoro blisko. gdzie to jest? ale ciemno, czemu wyłączyli latarnie... jezu... to znaczy, kurwa mać...
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:35 am

-za tym zakretem - powiediala pokazujac brzydko palcem, ale trudno, pewnie floyd mial nielepsze od niej wpojone zasady savoir vivru - yy pieklam ciastka.. - powiedziala nieco zazenowana idac zgodnie z tym co rozkazal jej flojd, bo pewnie gdyby nadal stala w miejscu dostalaby wpierdol. okej nie sadzila ze by dostala chociaz nigdy nic nie wiadomo. a z ciastkami byla zazenowana bo zalozylaby sie ze nikt w szkole dla zbuntowanych;/ nie piekl ciastek;/
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:38 am

- wow, to coś ci nie poszło to pieczenie - zauwązył i uśmiechnął się pod nosem. - jakiego koloru masz oczy? nie widzę jak ciemno - powiedział i pewnie pokonali w tym czasie zakręt, więc stanęli pod jej blokiem. czuł się dumny z tego, że ją odprowadził, choć już miałzjazd i w drodze powrotnej będzie zmuszony wyrzygać się w krzakach, to słodkie.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:41 am

nie pod blokiem tylko internatem! chyba..nie wiem w sumie gdzie ona mieszka ale chyba jednak zrobie jej mieszkanie to niech bedzie blok. - wiem, wiem - pokiwala glowa - wiec tu mieszkam w przypadku gdybys planowal mnie przesladowac czy cos. dzieki za odprowadzenie - dodala i zasmiala sie slyszac jego pytanie. - niebieskie. ladne. zobaczysz gdy bede oddawala ci sweter. okej?
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:43 am

- okej - powedział. - to znaczy, widziałaem twoje oczy u sebie, ale jakoś nie przyszło mi uwagi... znaczy pomysłu... cholera, zapomniałem słowa... o! okazji, żeby zwrócić uwagi, nono - pokiwał głową i uśmiechnął się. pewnie jego zęby było odblaskowe i błyszczały się w ciemnościach. - wiec, wchodzisz już, tak? - zapytał, wpychając ręce do kieszeni spodni.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:46 am

-tak. zaprosilabym cie do srodka ale mam zamiar isc spac a nie wiem czy znamy sie wystarczajaco dlugo zebys mogl spac ze mna. - powiedziala tonem zartownisi ofkoz bo byla dowciapna wyjatkowo dzisiaj. - wiec w zwiazku z tym ze ty masz moj numer, a ja twojego nie, zadzwon kiedy zatesknisz za swetrem.- powiedziala przygladajac mu sie w mroku. ale nie az bardzo mrocznym. to brzmi glupio..
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:50 am

- okay. zadzownie na bank, chyba, że okazę się, że nie pamietam dzisejszego wieczoru, bo mogłem przegiąć - roześmiał się. - nie zgwałciłbym cię, ale spoko. nawet dobrze. trzymaj się, kendall. do kiedyś tam! - powiedział i nachylił się, żeby musnął jej policzek elegancko ustami, przy czym wykorzystał okazję i zmacał ją po tych włosach. zmacalby po oczach, jakby istniała możliwość. - pa, suty! - zachichotał i oddalił się. poszedł do troya ;3.
Powrót do góry Go down
kendall
candyman
kendall

Liczba postów : 199
Reputation : 5

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:52 am

a ona do siebie!
Powrót do góry Go down
https://zurych.forumpolish.com
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 11:44 am

okay, floyd siedział właśnie na plastikowym krzesełku przy blacie kuchennym i położył na nim głowę, strasznie go napierdalała i wkurzał go monotonny oddech troya na kanapie.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 11:48 am

powinien byl go zabic albo udusic poduszka. w kazdym razie troy nie potrafil zbyt dlugo spac na takiej niewygodnej kanapie. otworzyl oczy i przypomnial sobie, ze znowu spal u troja. kurcze, niedlugo u niego zamieszka. podniosl sie i zastanawial sie chwile, jak bardzo jego wlosy sa rozczochrane, ale potem sobie przypomnial, ze nie jest gejem i że nie powinien myślec o takich rzeczach. wstal do konca z kanapy i rzucil okiem w kierunku floyda, do ktorego mruknal jakies 'czesc', przeciagajac sie.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 11:50 am

- no cześć - odpowiedział, nawet nie odwracając głowy w jego kierunku, bo był zajęty gapieniem się w wyświetlacz telefonu i oczekiwaniem, aż luckas tudzież kendall mu odpiszą na eskę. poza tym strasznie go ta głowa bolała, kac go zżerał i nie miał siły nawet odwrocić się w jego stronę. i to było takie oschłe w sumie ; d.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 11:52 am

stwierdzil, ze floyd go wkurza ze swoja oschłością, wiec przewrocil oczyma i nalał sobie wody w kuchni. potem nalał sobie znowu, jak wypil juz cala szklanke, bo go suszylo. w zasadzie nie wypil wczoraj az tak duzo i nie cierpial tak jak floyd, ale byl troche nieprzytomny. podrapal sie pod okiem, opierajac sie tylkiem o blat kuchenny, przygladajac sie flojdowi. - beznadziejnie wygladasz - stwierdzil dobitnie i westchnal. liczyl na jakies przeprosiny z jego strony w zwiazku z tym, ze go wczoraj zignorowal i w ogole;/
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 11:54 am

- dzięki za wyjebisty komplement, stary - westchnął ciężko i byl bardzo podekscytowany faktem, że umówił się z kendall-sutami albo sutami kendall, zastanawiał się, czy bedzie chciała sie z nim wybrać do kina. on to szedłby oczywiście bardziej do kina niż na film. strasznie się napalił już na to. on się ogólnie szybko napalał. teraz podniósł wzrok znad wyświetlacza i spojrzał prosto w oczy troyowi. - po co wczoraj przyłaziłeś? bo chyba nie wiedziałeś, że mam domówkę.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:02 pm

sorry że tak dlugo. - nie wiem - powiedział całkiem szczerze i przygryzl swoja dolną wargę, potem ją oblizujac. mial spierzchniete usta z tego wszystkiego. floyd moglby mu pozyczyc jakas pomadke. - tak sobie. chcialem cie zobaczyc - stwierdzi. potem uznal,ze chyba wychodzi na pedała, wiec wzruszyl ramionami. - zapytac sie, czy nie chcialbys wyjsc gdzies na piwo, czy cos.. sam rozumiesz. - doskonale wiedzial, ze brzmialo to malo przekonujaco ale liczyl na to, ze floyd jest tępy.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:05 pm

kiedy to usłyszał, aż sam z siebie się uśmiechnął, bo zrobiło mu się jakoś tak bardzo miło i gorąco. roześmiał się tak nosowo, wiesz i przejechał sobie dłonią po policzku.
- wyszło jak wyszło - westchnął ciężko i pomyślał, że troy jest strasznie uroczy, a on, floyd, jest cholernym chamem, że tak wczoraj lizał addison, a potem flirtował z sutami. ale cóż.
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:05 pm

/ nie moge z wami hahahah xd.
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:08 pm

stwierdzil, ze floyd ma go w dupie i ze juz nie będzie nawet próbował się wysilac, by mowic mu to, co myslal. dopił swoją wode i wstawil szklanke do zlewu, zeby floyd sobie ją potem umył, bo on nie mial zamiaru nic z tym robic. w koncu był jego gosciem i w ogóle.- jasne - powiedzial, wzruszajac ramionami i odsunal sie od blatu, by podciagnac swoje spodnie. - w takim razie chyba bede sie zmywal. pewnie chcesz ogarnac mieszkanie i tak dalej, wiec nie bede ci przeszkadzal.
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:10 pm

- troy, no jezu, nie obrażaj się - powiedział trochę zirytowany, bo to tylko floyd i on nigdy nie znajdzie odpowiedniego podejścia do pewnych spraw. zaraz jednak nadrobił to! podniósł się z krzesła, cholernie go bolała głowa, ale przemierzył te kilka kroków odleglości dzielącej go od troya, otoczył go rękoma w pasie i przytulił <3. omg omg to jest takie słodkie o rany xd. nie mogę, xd <3333
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:13 pm

HAHAHAHA xd. troy pewnie by sie przewrocil z wrazenia, gdyby nie to, że floyd go właśnie przytulał. zakrecilo mu sie glowie bo to bylo takie.. niespodziewane, ale w tym dobrym sensie, wiec sie usmniechnal i w zasadzie on jego tez przytulil, stwierdzajac, ze floyd pachnie wczorajsza impreza, co bylo calkiem seksowne. - nie obrazam sie, floyd. tak tylko.. bylo mi troche glupio. jeszcze jak ty zarywales ta laske z sutami.. - westchnal. dobrze, ze nie widzialm, jak floyd przelizal addison..
Powrót do góry Go down
luckas
edward nożycoręki
luckas

Liczba postów : 274
Reputation : 2
Wiek : 32

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:16 pm

/jestescie moimi miszczami,ok?
Powrót do góry Go down
troy
frankenstein
troy

Liczba postów : 204
Reputation : 3

floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 3:45 pm

jezu ile postow w mieszkaniu flojda juz... więc przyszli do niego i pewnie nawet udało im się wejść, wiec jak juz znaleźli się w środku, to troj ściągnął grzecznie buty, a potem natychmiast doskoczył do flojda, którego zaczął całować,ale już nie tak grzecznie, bo całkiem namiętnie, przypierając go troche do, hmhmhm, drzwi!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




floyd - Page 11 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 11 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Mieszkalne-