super ekstra rpg
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


superowe rpg
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorWiadomość
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:34 pm

ej to serio wrzucic troya?xd
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:35 pm

aha! i floyd zorganizował odpowiednio dla wszystkich kielony i popitę. on miał wszystko i wcale się nie czuł wykorzystywany, taka z niego dobra dusza (dobra dupa). stanął nad wszystkimi i przysunął jeszcze jakieś pufy do stołu, zupełnie kulturalni są.
- ej, to siadajcie! pijemy, pijemy! jest dobrze! - ale gospodarz!!!!!
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:35 pm

klasnęła w dłonie zadowolona i pomachała heath'owi i billy! - siema! -siedziała po turecku i gibała nogami bo jej się zimno w sumie zrobiło, dobrze, że miał wódkę zawsze to ją jakoś rozgrzeje. zapomniała już o swoim siniaku, którego miała na policzku. właściwie to go przypudrowała i nie był tak bardzo widoczny więc miała jeszcze mniej powodów by się przejmować + ktoś mógłby uznać, że po prostu się uderzyła. w sumie to dużo osób już wiedziało o tym, że została pobita ale kij z tym!
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:36 pm

no daj troya, będą udawać, ze nic nie zaszło, a jak addison wyda, to dostanie wpierdol znów xddd nie no dobra to taki zarcik ;*
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:36 pm

ten keath to miała byc wtyka do mnie? ;/ dziwna jest ta paczka, myślała, ze wszyscy usiądą w kółku, pościskają sie za rece i porozmawiają o ich problemach, a tutaj wszyscy piją. No dobra, ona tez, ale wszyscy TYLKO piją. Westchnęła i rozłożyła się na podłodze. - Co u was słychać? - spytała, jak to wypadało będąc przyjaciółką. - Cześć Billy - zamachała z wesołym uśmiechem. Zrezygnowała już z podawania rąk na zawsze, wszystkim machała. Potem usłyszała ten komplement o włosach - dziękuję, ty też - powiedziała lekko zarumieniona, pewnie na nią leciała. Przysiadła się do stołu i wychyliła kieliszek.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:37 pm

przyszedl spozniony bo byl luzakiem, nie trafil za pierwszym razem w drzwi, bo krecilo mu sie w glowie od wszystkich schodow, trzeba popracowac nad kondycja. zapukal, bo nie chcialo mu sie samemu otwierac drzwi.
Powrót do góry Go down
heath
drakula
heath

Liczba postów : 133
Reputation : 0

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:38 pm

Podziękował floydowi za wódkę i pociągnął za sobą billy i usadowił ją obok siebie. Nadal ją obejmował jedną ręką, bo to już na stałe i się nie może odkleic. -Widzę, że szykuje się ostra popijawa. -powiedział szeroko się uśmiechając. Wyjął papierosy i odpalił sobie. Poczęstował też billy, bo coś tam wyczytałam, że inni już palili, a on nie lubił marnotrawic papierosów. -co nas tak mało? -zapytał ale i tak nie wiem kto jest jeszcze w tej paczce.
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:39 pm

podbiegła do drzwi i otworzyła. zobaczyla mru i go pociągnęła za koszulkę do środka - dziś się nie zwierzamy, dziś chlejemy! - i w ogóle en, addie nie wyda, nie chce żeby tym razem w szpitalu się znalazła...
Powrót do góry Go down
heath
drakula
heath

Liczba postów : 133
Reputation : 0

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:41 pm

kim jest addison?
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:41 pm

- dużo nas, heath, co ty gadasz, stary. ale nigdy nikogo za dużo - poklepał heatha po ramieniu, bo powiedzmy, że siedział gdzieś z brzegu albo koło floyda, albo floyd miał długie ręce tudzież heath super długie plecy i szyję jak żyrafa, właśnie sobie to wyobraziłam. w każdym razie usłyszał pukanie do drzwi i otworzył emru. - jezu chryste, to nie wiesz, że się wchodzi bez pukania do mnie? siema - i zrobił z emru grabę, ju noł. aha napisalam juz tego posta a nie widzialam. wpuscili wiec z addison go we dwojke xd. i opadl floyd kolo kogos, jeszcze nie wiem kolo kogo...
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:41 pm

- oemdżi co ci się stało? - zapytał chociaż nie wiem czy addison miała jeszcze jakieś ślady po waszej mrocznej dramie. jeżeli nie miała to powiedział to gejowskim głosem mając na myśli jej włosy. w ogóle o mało nie rozdrapałam komputera bo myślałam że mam brudny przez heatha awatar który ma coś w rogu.- nie wiem. nie odwiedzam cię tak często jak twoja mama.- ostra wrzuta.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:42 pm

ej to moze potem go dam, bo za pietnascie minut ide sie myc, to jak wroce!
założyła nogę na noge i odpalila papierosa swoja ladna zapalniczka w koloże czerwonym, które pasowała jej do włosów i do czerwonej sukienki. przyglądała się dłuższą chwilę wszystkim, by w końcu się usmiechnąć. - a normalnie się sobie zwierzacie zamiast pić? - spytała, zerkając na addison. - wow. fajnie - powiedziała. i to nie tak, że się na przykład z nich nabijała, bo cala idea super paczki floyda jej sie podobala.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:42 pm

SANDRA JA TAK SAMO MIALAM!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:43 pm

i za kazdym razem czytam addison jako adidason xd
Powrót do góry Go down
heath
drakula
heath

Liczba postów : 133
Reputation : 0

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:44 pm

odczepcie się od tego awa;/ ok siedział w milczeniu i się gapił po dziewczynach, bo na razie nie wiedział co innego inteligentego mógłby powiedziec skoro na razie nikt się nie bił, ani nie gwałcił. Westchnął i palił papierosa w skupieniu.
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:44 pm

Floyd usiadł obok Joan na podłosze! - Ja się zwierzam - podniosła dwa palce do górym, jak gdyby się zgłaszała, ale potem wychyliła kolejny kieliszek, jak gdyby chciałą zaprzeczyć własnym słowom. Potem przywitała się ze wszystkimi, którzy poprzychodzili, a ja jeszcze z nimi nie grałam.
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:45 pm

gdy emru ją o to zapytał, addie popatrzyła ukradkiem na floyda po czym wzruszyła ramionami - przyjebałam w drzwi jak po imprezie napita do domu wróciłam - poklepała go po ramieniu - dobra teraz ja polewam! - polała więc wszystkim i w ogóle dużo ludzi przybyło nawet, może i więcej wbije, hał słit. DZIĘKI SANDRA WIESZ ;/
Powrót do góry Go down
floyd
joker
floyd

Liczba postów : 278
Reputation : 4

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:47 pm

- okay, ja też się mogę zwierzać! - powiedział i też podniósł palce, po czym wypił kieliszek wlasnie. - ej, jak coś, to w szafce mam jeszcze dwie butelki! czuję, że to sie szybko skończy - to drugie zdanie powiedział joan do ucha, w sensie o alkoholu, a potem położył rekę tak za nią na podłodze, więc mogła się orpzeć o jego ramię plecami. - powiem wam wszystkim, że strasznie kręci mnie mój dywan... ;d
i ukradkiem przysłuchał się addison na temat tego, co opowiadała o swym policzku....
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:49 pm

-patologia - skwitowal odwijajac z szyi arafatke bo byl emo. dobra zart roku nie mial arafatki ani nic w tej desen. zakaszlal w dlon bo zlapal swinska grype po drodze i usiadl samotnie na podlodze bo jednak byl emo. uniosl brwi slyszac floyda zwierzenie o dywanie i zastanawiajac sie jak sie nazywa takie zboczenie.
Powrót do góry Go down
Joan
drakula
Joan

Liczba postów : 135
Reputation : 3
Wiek : 30

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:50 pm

Joan oparła się o rękę Floyda, bo nie wiedziała, że może jej przywalić, tak ja Adisson. Nikt sie jej nie zwierzał z problemów w domu... - Wiesz co Floyd, ja skoczę - zaoponowała, zerkając na kończącą się już butelkę. Kiedy szła skupiła się na ocieraniu stopami o dywan, bo stwierdziła, że może i ją będzie kręcił. - Mnie też kręci - wyznała wszystkim, stawiając nową butelkę na stół.
Powrót do góry Go down
billy
drakula
billy

Liczba postów : 126
Reputation : 1

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:51 pm

- jakbyś chciała, to mam świetny podkład, ktory idealnie maskuje siniaki i wszystko - powiedziala do addison, bo chciala byc pomocna. poza tym znala ten bol przyjebywania twarza w drzwi po imprezie.. ściągnęła buty i przesuneła je gdzies na bok, by ułozyć stopy na dywanie. - hmmmm.. twoj dywan naprawde jest niebywale pociągający - rzucila do floyda, mruząc oczy, a potem oparla sie o heatha troche.
Powrót do góry Go down
heath
drakula
heath

Liczba postów : 133
Reputation : 0

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:52 pm

-no to jak wy bedziecie się zwierzac to ja też. -powiedział skłonny do zwierzen. skoro wszyscy to wszyscy. -możecie zaczynac. jestem otwarty na to aby wysluchac o waszych skrywanych uczuciach. -zasmial sie i zachcialo mu sie zapalic skreta, wiec zgasil papierosa i wyjal skrety. teraz poczestowal wszystkich. wyjdzie na to, ze oklamal billy na temat narkotkyow;/ cham i prostak. -wszyscy od dawna wiedza floy, ze ciagnie cie do dywanow. -powiedzial zaciagajac sie.
Powrót do góry Go down
addison
candyman
addison

Liczba postów : 194
Reputation : 6

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:54 pm

addison, a nie adisson............ siedziała oparta o ścianę i patrzyła na wszystkich zgromadzonych. pewnie wkurzyła się jak joan się opierała o floyda. piła jakiś soczek i uznała, że zaraz walnie sobie jeszcze parę baniaków. o i do tego skręta sobie zapali, jest pięknie.
Powrót do góry Go down
emru
candyman
emru

Liczba postów : 197
Reputation : 5
Wiek : 32

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:54 pm

- okej. ja zaczne. -w sensie sie zwierzac. odchrzaknal i zamrugal dwa razy bo przekrzywila mu sie rozowa soczewka kontaktowa. - jestescie zajebiscie nudni i nie wiem po co tu przychodzilem. -mial pms.
Powrót do góry Go down
heath
drakula
heath

Liczba postów : 133
Reputation : 0

floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:56 pm

-no i przyszedłeś tutaj między innymi dlatego, żeby nam to powiedziec i zebyśmy to wiedzieli i żebyśmy pracowali nad swoimi wadami. -Poczuł się przez to co powiedział jak na jakimś kółku dla niestabilnych emocjonalnie. Objął ramieniem billy, bo za dużo facetów tu było. Nie wiedział, że połowa z nich to geje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




floyd - Page 4 _
PisanieTemat: Re: floyd   floyd - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

floyd

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
super ekstra rpg :: Miasto :: Mieszkalne-